PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=645378}
3,0 7 046
ocen
3,0 10 1 7046
Ukryta prawda
powrót do forum serialu Ukryta prawda

s2e115

użytkownik usunięty

Odcinek o wampirach, arcydzieło.

To był chyba "najinteligentniejszy" odcinek tego "programu" (?) Dziewczyna powiedziała mu, że Pattinson już jej się nie podoba,teraz liczy się tylko Biber. LOL

buka1234

A ja tylko czekałam aż powiedzą że saga "Zmierzch" to ich święte księgi !

Kaya1456

No szkoda, że tego nie powiedzieli! I zaraz po wypiciu zwierzęcej krwi na cmentarzu zaczęliby czytać fragmenty "Zmierzchu", to dodałoby autentyczności w całym tym rytuale.. ;P

ocenił(a) serial na 1

akurat przegapiłem ,na szczęście będzie powtórka :)

użytkownik usunięty
kamil665544

Obejrzyj koniecznie :)

ocenił(a) serial na 1

No proszę Cię ,takiej komedii sobie nigdy nie odpuszczę haha :D

kamil665544

lub można obejrzeć online na tvnplayer. pl
cały ten odcinek przypomniał mi jak w Rozmowach w Toku była mowa o takich "wampirach" xD

Gwiazdeczka

Wiesz może który to był odcinek? Chętnie zobaczę :)

mareczekp2

Chyba: Rozmowy w toku Moja mama nie wierzy ze jestem normalny [Wampir Max] xD
w każdym razie z tego co pamiętam, to ten koleś, który ubzdurał sobie, że jest wampirem xD

Gwiazdeczka

Dzięki sprawdzę :)

Gwiazdeczka

tak, co mu ta psycholog powiedziała, że "on jest popier... a nie wampir" :D

kamil665544

na youtube jest cały odcinek .

Boskie to było :)) Scenarzysta chyba miał niezłą polewkę jak to wymyślał.
Najlepsze jak "wampir" mówi " Nie mam czasu, zaraz będzie powtórka "Zmierzchu" na TVN" huehuehue.
To będzie hit internetu!

LaughingCavalier

Jestem w połowie oglądania odcinka. Chciałam tylko odmóżdżyć się między jedną pracą domową a drugą, a tu taka perełka :D

Dokładnie.Chyba najlepszy odcinek.Arcydzieło

Jestem właśnie w trakcie oglądania i zastanawiam się, ile musieli zapłacić temu chłopaków, żeby "zagrał" w tym odcinku.

ocenił(a) serial na 10

Tym razem przeszli samych siebie. To po prostu najgenialniejszy odcinek ze wszystkich programów paradokumentalnych. ;D

Merkura

Przebił nocnego człowieka, Dariusza i mięsnego jeża...

Villemo339

Raz na bardzo długi czas oglądam ten serial, i proszę, arcydzieło jak się patrzy. :D Chciałam się odmóżdżyć między przepisywaniem notatek a nauką, a tu proszę, mózg wyparował. :D
"Mamo, jestem wampirem", "Posiadam moce, nad którymi jeszcze nie potrafię zapanować" - padłam.
Ludzie, dzwońcie po Wiedźmina! :D

Villemo339

Beatki i Henia nic nie przebije...

ocenił(a) serial na 1

Nie wierze,że można produkować coś takiego :D Absurd goni absurd ,aż się łezka w oku zakręciła ze śmiechu :)

Ksiądz specjalista tylko pokropił,nawet mu się nie chciało formułki odklepać ^^ Scena na cmentarzu kiedy biegnie jego matka a wampiry na to "złóżmy ją w ofierze" -padłem.Tylko nie rozumiem po co to wszystko robił(świeczniki,zasłonki,krew) skoro chciał tylko poszpanować w szkole i poderwać dziewczynę ? Trochę to nielogiczne (o ile można w tym "serialu" użyć słowa logika)...xD

TVN pozazdrościł Polsatowi kupy w bidecie i postanowił stworzyć coś jeszcze głupszego. Czy to już ostatnia granica absurdu? Wymyślą większy idiotyzm? To już stało się nawet za głupie, aby bawić.

to było coś.

ocenił(a) serial na 9
taalaa

najlepszy odcinek EVER !

Żarty, żartami, ale to już jest zwykłe robienie idioty z widza.

ocenił(a) serial na 7

Zgadzam się. Odcinek o wampirach to mistrzostwo. Niezłą miałem bekę z tego kolesia xD

looki14

"Mamo, mnie nic nie boli, ja jestem wampirem". XD

Nie wierzyłam, że można nakręcić coś tak idiotycznego. :D

ocenił(a) serial na 10
Kinomaniaczka_

Poprzeczka została podniesiona bardzo wysoko. Czy Polsat przebije TVN i nakręci tak absurdalny odcinek, że widzowie po obejrzeniu tego odcinak nie będą mgli spać w nocy?

Sorka za wznowienie :D ale normalnie nie mogłem się powstrzymać, otóż kumpel mi na gg podesłał linka i chciał abym podejrzał.

Nie wiem czy się śmiać czy płakać, :P tylko co ci Skinheadzi czy tam blokersi robili na cmentarzu TY BATMAN! a gdzie twoja bryka ?
A Zakończenie totalnie miazga coś w stylu brzydkiego kaczątka.

odzial

Najlepsze teksty:
Anna: "O Boże! Piotr! Mam nadzieję, że to nie jest to co ja myślę!"
Piotr: "Co to jest, co to jest gówniarzu?!"

Anna: "Zrobiłam Twoje ulubione pierogi ruskie"
Mikołaj (ten dzieciak wampir): "To jest pokarm zwykłych śmiertelników, nie będę tego jadł!"

Mikołaj: "Mam dla Ciebie niespodziankę"
Basia: "Jaką?"
Mikołaj: "Chcesz ze mną pojechać na Europejski zjazd wampirów do Pragi w marcu?"
Basia: "Ale w marcu jest europejska trasa Justina Biebera. Bardzo chciałabym go zobaczyć na żywo"
Mikołaj: "Wolisz Biebera od wampirów?"

Mikołaj: "Pffff... Że niby co, miałem spłonąć od tej wody święconej? Mam dla was coś lepszego. Krew daje mi siłę do życia"

Ksiądz Marek: "Chciałbym porozmawiać z Panią na osobności"
Anna: "Synku, idź do drugiego pokoju"
Mikołaj: "Nigdzie nie idę, zaraz jest powtórka zmierzchu na TVNie, muszę obejrzeć"

Krystyna: "Co ten pani syn chodzi umalowany jak jakiś transwestyta?"

i ZDECYDOWANIE MISTRZOSTWO ŚWIATA
Skin: "Te, Batman! Gdzie Twoja bryka?"

Przebija nawet Mięsnego jeża :P

marysia000_filmaniak

a gdzie tam skini.najlepsze było jak go babcie z parasolkami goniły.zaczęłam na to mówić 'zmierzch po polsku' ;DD ♥

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones