PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=645378}
3,0 7 046
ocen
3,0 10 1 7046
Ukryta prawda
powrót do forum serialu Ukryta prawda

W porównaniu z polstatowskimi "Trudnymi Sprawami", "Ukryta" to naprawdę niezły serial. Od razu widać, że budżet "Ukrytej" jest dużo większy niż serialików konkurującej stacji. Nie od dziś wiadomo, że tego typu seriale ogląda się głównie dla beki i raczej nikt nie traktuje ich do końca poważnie, jednak trzeba przyznać, że historie przedstawione w tvn-owskiej produkcji nie są tak absurdalnie kiczowate i przerysowane. Ponadto aktorzy są tutaj wyraźnie wyżej wykwalifikowani i nie mają wad wymowy ( cholera mnie bierze, kiedy oglądam "Dlaczego Ja?" i ciąglę słyszę chcem, wziońć, etc. :D) .

ocenił(a) serial na 2
coolchinablue

No? Szkoda tylko, że robi się tyle seriali tego typu.

ocenił(a) serial na 2
Aurona

Kurczę, przez przypadek wcisnęłam znak zapytania zamiast kropki w pierwszym zdaniu.

coolchinablue

Zgadzam się. Przede wszystkim są lepsze od strony wizualnej: lepsze oświetlenie, praca kamery, montaż scen.
Ostatnio za dużo wątków aborcyjnych i przekłamań/ niedopowiedzeń z nią związanych, ale da się przeżyć.

Azzurro

I w HD jest w przeciwienstwie od tego polsatowego badziewia

ocenił(a) serial na 4
coolchinablue

W dodatku pani narratorka ma taki ciepły głos, a ten z polsatu zawsze mnie irytował :P

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) serial na 6
coolchinablue

Zgadzam się w 100% z tobą. "Ukrytą prawdę" da się oglądac i jest to całkiem fajny serial ale to "Dlaczego ja" , "Trudne sprawy" i "Dzień który zmienił moje życie" na Polsacie to jest porażka, nie wiem kto to ogląda i jakim cudem powstają ciągle nowe odcinki ?!?!
Ale słyszałem że Polsatowi zależy na tym żeby było jak najgłupsze i absurdalne , bo czym głupsze tym więcej ludzi oglądnie dla beki bo ten serial praktycznie jak już ktoś ogląda to tylko żeby się pośmiac.

ocenił(a) serial na 5
coolchinablue

I w "Ukrytej prawdzie" ludzie się tak nie przekrzykują jak w "Trudnych sprawach" i "Dlaczego ja". To jest cholernie irytujące słyszeć jak dwie osoby mówią równocześnie, nie dość, że nic z ich słów wtedy nie rozumiem to jeszcze głowa człowieka zaczyna boleć gdy tak drą japę. W TS i DJ to jest chleb powszedni. W "Ukrytej prawdzie" jest inaczej, gdy jedna osoba mówi to druga jej nie przerywa.

ocenił(a) serial na 6
coolchinablue

W Ukrytej prawdzie zawsze jest jakaś tajemnica., więc jest ciekawiej.

coolchinablue

witam
ukryta prawda to fałsz!
13 czerwca czyli dzisiaj był film ukazujacy faceta który okradł firme i szedł ......BEZ KAJDANEK NA ROZPRAWE HAHAHAH!
JAK TO JEST ?

coolchinablue

witam
ukryta prawda to szlam!!!!!!!!
kobiety i faceci jestesmy po rózwni
pozdrooo

ocenił(a) serial na 2
coolchinablue

Straszny chlam! Moze i zdarzaja sie wyjatki, ale odcinek emitowany dzisiaj po 5 na tvn siedem byl tak kretynski, ze az mnie zbulwersowal! Zastanawiam sie kto pisze takie durne, nieludzkie, bulwersujace scenariusze?! Ale to jakies kuriozum! Chyba celowo chca wkurzac ludzi. Idac po najmniejszej linii oporu. Te ich postacie sa jak roboty, bez prawdziwych ludzkich emocji i uczuc. A przeciez o niby zyciowych problemach ma to opowiadac. Jest to jedna z nie wielu propozycji o 5 rano, wiec zdarzalo mi sie wlaczyc przed wstaniem, ale chyba zrezygnuje, bo paski na NTL Radomsko sa madrzejsze od tego...

ocenił(a) serial na 1
coolchinablue

To jest taki sam poziom jak dlaczego ja itd lol tlumaczysz się żeby jakoś sobie usprawiedliwić że to oglądasz...

ocenił(a) serial na 5
coolchinablue

Ja tak odnośnie aktorstwa. Widziałam już w tym serialu dziewczynę, który wcześniej grała i w Trudnych Sprawach, i w Małolatach, i w Słoikach i w jeszcze czymś. Za każdym razem grała tak samo i postacie były podobne.

coolchinablue

Noo, przyznam się że w dobie home office, chętnie się puszcza w tle :) a co do realjzacji, rzeczywiście widać w pewnym sensie profeskę

coolchinablue

Pamięta ktoś odcinek że mężczyzna miał syna Pawła i ten Paweł go okradł?
A córka Justyna nie mogła jechać na wycieczkę?
Na koniec się okazało że sprzedał firmę

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones