PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=645378}
3,0 7 046
ocen
3,0 10 1 7046
Ukryta prawda
powrót do forum serialu Ukryta prawda

na dzień w którym wyprano ludziom mózgi i zaserwowano to coś...Nie mogę się doczekać, aż te dziadostwa zostaną ściągnięte z tv i na ich miejsce zaczną puszczać w końcu coś normalnego.

Sanneya

niestety , zamiast ściągać z programu jest coraz gorzej, zalew innych podobnych badziewi.

NikKI76

Chyba dlatego zrezygnowałam z tego "dobrodziejstwa" jakim jest polska telewizja:P Szkoda ludzi, że katują się tym badziewiem zamiast wyłączyć, może wtedy coś by się zmieniło..

ocenił(a) serial na 1
Sanneya

To jest straszne!! Przychodzisz zmęczona a tu ukryta prawda, szpital, pielegniarki, trudne sprawy itp. Ludzie! I ten lektor na miarę Ivony. Zgadzam się, że powinni to wycofać! To ryja mózg strasznie. W tych godzinach dzieci/ nastolatkowie oglądają telewizję i patrzą na patologię która tam się dzieje. Osobiście jestem urażona treścią. Mam młodsze rodzeństwo, chcemy razem coś obejrzeć a tu o seksie w szkole albo inne durne pomysły! Powinni coś z tym zrobić. Jak jest petycja jakaś o zdjęcie tego, jestem za!

MeeredithSwan

Zgadzam się, czasem człowiek nie ma siły po pracy na jakieś ambitne filmh, czy też na czytanie książki, ale tak naprawdę nie ma alternatywy na jakąś odskocznie w polskiej tv. Może są ludzie , którzy lubią takie "produkcje" , nie oceniam, ale myślę, że w większości oglądają to, ponieważ nie mają alterantywy. Nie mówiąc już o dzieciach, te programy powinny być zakazane w godzinach w których młodzież przesiaduje przed tv, wiem, że teraz i gorsze rzeczy mogą oglądać, ale emitowanie tego czegoś w pasmie popołudniowym traktowane może być przez nie jak coś na co jest przyzwolenie społeczne, jak coś, co jest normalne -a pokazywanie patologii z pewnością takie nie jest. Dodam jeszcze, że jeśli wszystkie odcinki mają na końcu jedno zakończenie pt.narobiłeś zamieszania, pobiłeś, okradłeś itp.a i tak każdy ci wybaczy i będziecie żyli długo i szczęśliwie to wmawianie młodzieży, że zawsze wszystko może ujść na sucho, a przecież życie tak nie wygląda.
Nie rozumie dlaczego np.na taką Rodzinkę (tak się chyba ten serial tvp nazywa?) były swego czasu wysyłane masowe skargi,a no tego typu programy jakoś nie.
Nie ma w telewizji nic wartościowego, a żeby obejrzeć jakieś ambitne kino trzeba niejednokrotnie czekać X czasu i jeszcze mieć zapałki w oczach, bo takie są pory emisji, dlatego wolę albo sobie dokupić, albo legalnie obejrzeć,ale online i tym samym nie nabijać kabzy tym pewnym siebie "specom"od ramówek jednej, drugiej czy piątej stacji.
Na zakońzenie może niech pocieszającym będzie fakt,iż zaniedługo telewizja będzie zmuszona konkurować z internetem, walczyć o widza, może wtedy ktoś tam pójdzie po rozum do głowy?:-)

ocenił(a) serial na 5
MeeredithSwan

Co to masz za telewizję, która zawiera tylko jeden kanał (TVN)?

ocenił(a) serial na 1
dirt16

na innych też to leci, pod innymi tytułami.

ocenił(a) serial na 5
MeeredithSwan

Głupoty piszesz. Na Pulsie chociażby o tej samej porze leci 13 Posterunek.

dirt16

Skąd do głowy przyszedł ci akutmrat tvn? :-D te szmiry są kręcone w różnej Polskiej telewizji i o wszystkich mam to samo zdanie:-P

ocenił(a) serial na 5
Sanneya

Nie pamiętam. To komentarz sprzed 4 lat.

Sanneya

Odpowiasam, bo tak mi powiadomienie przyszło z filmweb jako aktualne:-D hahaha padłam

ocenił(a) serial na 2
Sanneya

...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones