PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=645378}
3,0 7 046
ocen
3,0 10 1 7046
Ukryta prawda
powrót do forum serialu Ukryta prawda

Bardzo podobny do Trudne sprawy i Dlaczego ja ? , chociaż , że w tym serialu bohaterowie
są często ładni , wymalowani , mają śliczne domy . To sztuczne .

Tinese

zgadzam się że jest to sztuczne , ale już wole oglądać tych niż Dlaczego ja ? lub Trudne sprawy gdzie ludziegrają patologie i za każdym razem kiedy siedzą musi być za nimi zdj. rodzinne , a jak już maja ładne domy to ludzie nie zadbani

ocenił(a) serial na 8
cheryl_cole

ja ogolnie lubie ukryta prawde
dwoch pozostalych nie za bardzo

ocenił(a) serial na 1
mosticzci

serial powinien mieć tytuł "ukryte gówno",czy wy cofnęliście się w rozwoju?Serial ma na celu zrobienie z ludzi debili,jak widać udaje się to.

ocenił(a) serial na 1
fabi974

Nie trawię tych programów a najgorsze jest to że ludzie to oglądają mnie się wydaje że tego typu programy są dla plotkar które nie mają swojego życia,wyciąganie brudów,dialogi i ta gra aktorska amatorów z ulicy to po prostu żenada.

Ulencja_Zdenek

Ja tą grę aktorską nazwała grą w taniej obskurnej szopce za monopolowym przy dwóch dużych kubłach na śmieci gdzie sobie szczury podjadają i śmieją się jacy gamonie grają w tych zgrozach społecznych a widownia składająca się z typowych Januszy, moherów i pobliskich meneli przeżywa bardzo te ,,Dantejskie dramaty". xD

Tinese

"bohaterowie są często ładni , wymalowani , mają śliczne domy" pewnie dlatego, że każdy odcinek rozgrywa się w Warszawce :D

ocenił(a) serial na 2
Tinese

Pala papierosy w kazdym odcinku. Chyba po cichu sponsoruje to jakis koncern tytoniowy.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones