PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=645378}
3,0 7 048
ocen
3,0 10 1 7048
Ukryta prawda
powrót do forum serialu Ukryta prawda

Kiedyś oglądałem takie odcinki dwa tego serialu że w pierwszym było o chłopaku co zrobił impreze na chacie zaprosił znajomych a tam doszło do morderstwa.Oni myśleli że to było naprawde serio że ktoś kogos zabił a to była podpucha I jajca sobie zrobili.Ten koleś co zrobił imprezke dał sie wkręcic i uwierzył że tak było ,na koniec wyszło na jaw że to były jaja bo on zaatakował domniemanego morderce co miał zabic te osobe .Potem ten co to urządzał te imprezke pogniewał sie na swoja dziewczyne I kumpla co go tak w bambuko zrobili I zerwał z nimi znajpmośc .Chętnie bym jeszcze raz to zobaczyła bo beka była z tego odcinka.
Drugi jaki mnie zainteresował to o chłopaku co żył z matka swoja I jej facetem I jego córka.Ta matka miała dosyć syna I go tak jakby nienawidziła I zniesc nie mogła.Ten jego ojczym dobre było jak on jadł parówki ten chłopak a ten facet parówki są dla mojej córki ty masz kabanosy albo jak mu wpierd spuścił przy matce jego I swojej córce I jeszcze było że ten chłopak chciał od swojej przyszywanej siostry komórke jej żeby mu dała swoja stara komórke a ona nie chciała mu dac.Potem ten chłopak wziął udział w jakims napadzie na kiosk I wpadka była .Okazało sie że matka mu w końcu wyjawiła że jest dzieckiem z gwałtu I dlatego go tak niecierpiała nie mogła na niego patrzec .Też bym ten odcinek jeszcze raz obejrzał sobie bo to było ciekawe .

użytkownik usunięty

Może ktoś pamięta te odcinki który to był odcinek jestem pewien że to mogła być emisja w roku 2015 albo koniec 2014 pewien nie jestem .Ten pierwszy był taki bekowy nawet a drugi to bardziej było szokujace zachowanie matki I tego ojczyma .Bym chętnie obejrzał te odcinki dwa jakby powtarzali te serie.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones