PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=645378}
3,0 7 049
ocen
3,0 10 1 7049
Ukryta prawda
powrót do forum serialu Ukryta prawda

Wspolczesny serial dla ,, ,polactwa"

BISKAN

Dla takiej małomiasteczkowej gawiedzi.

BISKAN

Z coraz większym niepokojem obserwuję to co dzieje się teraz w telewizji. Każda stacja musi mieć jakiś popier*olony pseudo serialik tego typu. Dlaczego ja, Trudne sprawy, Pamiętniki... (Polszmat), Ukryta Prawda, Kocham Enter (tvn) czy Szkoła Życia (TVP). I o zgrozo te gówna mają nie najgorszą oglądalność. Trudno mi wytłumaczyć jakim cudem. Ten kraj jest przepełniony debilami i kretynami.

Luis Garcia

ruskie standardy na kazdym polu zycia publicznego w tuskolandzie , to mi Polske coraz mniej przypomina
Cóż.. takie seriale maja na celu jeszcze wieksze pranie mozgu prl-czyków czytaj polactwa czyt. wlascicela wiekszosciowego pakietu decyzyjnego w naszym kraju

Luis Garcia

Przecież to genialna komedia jest, z gatunku "tak złe, że aż dobre". Nie ma co się spinać, to istna doku-komedia. Telewizja nie jest do pokazywania sztuki wyższej, jak chce Bergmana, Kurosawe czy Tarkovskiego to nie szukam ich twórczości w telewizji.

Zdarza mi sie oglądać wspomnainy program, a debilem i kretynem w żadnym stopniu nie jestem. Możemy podyskutować na temat imperatywu kategorycznego kanta, nonkognitywistyki czy też egzegezy tekstów prawnych, bo dyskurs nad wartością Harrego Pottera i Sali Samobójców nie są tematem na godną dyskusję

Luis Garcia

Najgorsze jest to,że ze względu na emisję tych gniotów rezygnuje się z ciekawych programów! Dlaczego nie ma już np.Laskowika i Malickiego w TVP tylko jakaś Szkoła Życia?!

BISKAN

e tam, ja sie tam zawsze usmieje jak tam w serialu sie drą na siebie XD

ocenił(a) serial na 2
BISKAN

...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones