PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=10039355}

Ukochane dziecko

Liebes Kind
7,1 12 319
ocen
7,1 10 1 12319
Ukochane dziecko
powrót do forum serialu Ukochane dziecko

Ostatnia scena z prawdziwą Leną idącą przez plażę łamie serce, kiedy myśli się o wszystkich, którzy stracili życie przez ludzi mających obsesję na punkcie swoich urojeń, fantazji. To jest tylko film, ale takich sytuacji było naprawdę wiele i nie każdy miał szczęśliwy koniec jak Jasmina.

Damiann17

W książce zakończenie jest zupełnie inne.

cyklista

Jakie? Nie czytalem ksiazki

Damiann17

Porywacz jest zupełnie inną osobą i działał z innych pobudek.

ocenił(a) serial na 6
cyklista

a kim jest porywacz w książce i właściwie jak ona się kończy?

cyklista

Jakie?

Damiann17

Jo odpaliłem przypadkowo. Ale po 1 odcinku byłem ciekaw o co chodzi więc obejrzałem..
No i ogólnie okej, ale nie rozumiem za bardzo dl zabił ta prawdziwa LENE
Bo te kolejne pewnie przez to że uciekały.. tak jak rozmawiał ten ojciec z tą córka. Ze ta kobietę niech oszczędzi Bo fajnie czyta bajki i tp. I ona była ta " LENA " To wiemy dl zabijał 2,3 Bo uciekały zapewne.

Ale dlaczego zabił prawdziwa matkę tej dziewczynki?

1nasstka

Prawdziwej nie zabil, ale przyczynil sie do jej smierci, bo jak prawdziwa Lena urodzila jego dziecko to miala komplikacje i on nie chcial jej zabrac do szpitala, bo wtedy od razu by trafil do wiezienia. Ona i dziecko umarli

Damiann17

Kogo przedstawia ostatnia scena? Ta kobieta, która idzie plaża jest jakby niezwiązana z serialem zupełnie. Kto to jest? Jaka prawdziwa Lena? To zupełnie inna aktorka niż ta, która gra Lenę Beck

Jakub_Dobr

Ostatnia dziewczyna w zoltej sukience to wlasnie Lena Beck, corka tych ludzi, ktorzy ją szukali 13 lat.

ocenił(a) serial na 8
Damiann17

Co się stało z Hannah? Nie wiem czy coś ominęłam, ale nie pokazano co z nią się dalej działo. Ostatnia scena to była z Jasmine nad morzem a potem Jasmine budziła się sama w łóżku

edzia_94

kazdy zyl swoim zyciem, Hannah chyba trafila do dziadkow swoich

ocenił(a) serial na 7
edzia_94

Jasmine budziła się w łóżku, a Hannah podawała rękę psychologowi w tym ośrodku dla dzieci, więc ja rozumiem to tak, że wróciła do brata

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones