PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=432002}

Układy

Damages
7,9 7 287
ocen
7,9 10 1 7287
Układy
powrót do forum serialu Układy

Gra

ocenił(a) serial na 9

Nie wiem czy wniosę wiele do dyskusji, pewnie nic, ale muszę to napisać-dla mnie to najlepiej zagrany serial ze wszystkich jakie do tej pory widziałam. Powalają mnie w szczególności Rose Byrne(nie wiedzieć czemu do tej pory porządnie nie nagrodzona) i Glenn Close- świetny duet, pomiędzy nimi jest prawdziwa chemia, za każdym razem jak oglądam ten serial wydaje mi się, że lepiej zagrać nie mogą. Za każdym razem się mylę. Wielkie brawa moje panie! Dopisze jeszcze, że Ellen to moja ulubiona postać, nie wyobrażam sobie innej aktorki grającej jej rolę po prostu mnie rozwala na łopatki.

ocenił(a) serial na 9
Bisexidryna

zgadzam się Rose jest fenomenalna nawet na tle Glenn Close , pod względem gry dorównują Lauriemu w roli Dr Housa który gra po mistrzowsku

Bisexidryna

Też mi się podoba, fajna twarz głównej bohaterki ;) Zawsze ten uśmieszek, no i mina zdziwienia. Lubię (łem) też Toma. Choć muszę dodać to co mnie najbardziej w tym serialu pociąga - sposób prowadzenia wątku. Już w pierwszym odcinku poznajemy zakończenie :P No tak na niby, bo z odcinka na odcinek ciągle się coś zmienia, często o 180 stopni, nawet w ostatniej chwili.
Na początku wydawało mi się, że to nudnawy serial prawniczy, przez kilka odcinków musiałem przebrnąć zaciskając zęby, ale jak już się wciągnałem to było lepiej i lepiej.

I z gry aktorskiej jeszcze jeden wątek - Ray Fiske - postać zagrana rewelacyjnie, ten flegmatyczny ciągnący się głos, i szkieletorowaty wygląd. Bardzo fajna postać, szkoda, że zginął.

Bisexidryna

Popieram wszystkich przedmówców :) mi również bardzo szkoda Raya Fiske

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones