Układ
powrót do forum 1 sezonu

Pozytywne zaskoczenie

ocenił(a) serial na 7

Jedyna rzecz do której można się przyczepić to nieprawdopodobieństwo przejścia od narkomanii do kariery w policji (z drugiej strony czym to jest przy absurdach Chyłki). Jeśli jednak przymkniemy na to oko, to ogląda się naprawdę świetnie i z zainteresowaniem.

ocenił(a) serial na 7
Dramat

Z tym, że oglądam z prędkością 1.1, co może mieć wpływ na pozytywny odbiór.

Jednocześnie od 4 odcinka ocena leci w dół za zbyt nachalne lokowanie A*****o i mnóstwo drobnych wpadek (np. policjantka ze stopniem komisarza powinna znać przyczyny podstawowych obrażeń).

ocenił(a) serial na 7
Dramat

Zaskakujący, ale zbyt galopujący finał. Szkoda, że nie rozpisano go chociaż na 1,5 godz.

Dramat

jak dla mnie finału tu nie było tylko otwarcie na kolejny sezon i to wyraźne....

ocenił(a) serial na 7
mecenas17

Tak, oczywiście, miałam na myśli finał w sensie potocznym, jako ostatni odcinek sezonu.

Dramat

no tak, ostatni odcinek jako skok na kasę twórców liczących, że jeszcze uda się wyszarpać pieniądz na kolejny sezon...Amerykanie już to przerobili jakieś kilkaset razy w ostatnich 50 latach...

ocenił(a) serial na 7
mecenas17

Serial z góry rozpisany na kilka sezonów to rzadkość.

Dramat

a serial ucięty po 1 sezonie?

mecenas17

seria książkowa ma dwa tomy i brak perspektyw na trzeci więc to raczej nie będzie wieczne

doob

zgadza się - tyle, że ciekawe jak no to spojrzą producenci i czy nie powiedzą: eeeeee szkoda kasy na 2 sezon, kasujemy produkcję po pierwszym sezonie.

mecenas17

z tego co wiem drugi sezon już się kręci , o ile nie jest już nakręcony

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones