PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=798926}

Ucieczka z Dannemory

Escape at Dannemora
7,6 10 837
ocen
7,6 10 1 10837
7,6 8
ocen krytyków
Ucieczka z Dannemory
powrót do forum serialu Ucieczka z Dannemory

arquette i stiller

ocenił(a) serial na 8

Nigdy nie należałem do fanów jej aktorstwa, ale tutaj petarda. Do tego dała sie 'pięknie' oszpecić. Dano ogladam wszystko i tutaj też trzyma poziom. Del Toro oczywiscie też, ale gra klasycznego Del Toro:) i sie sprawdza. Nieżle nakręcone i Ben Stiller jako reżyser takiej produkcji w tym stylu - szacun. W pierwszym docinku ladnie śnieg odpada ze stojącego samolotu w miescie...

ocenił(a) serial na 8
tnils

Arquette nie dała się oszpecić, to jest właśnie efekt kobiety bez makijażu ;) I nie żartuję, ona ma 50 lat, naprawdę poza takim zabiegiem charakteryzatorzy nie musieli się za wiele narobić(poza fryzurą). Także chłopaki, uważajcie kogo wyciągacie z klubu o 4 rano...:)

Z resztą trzeba się zgodzić, Stiller mi zaimponował, świetnie się to ogląda.

ocenił(a) serial na 8
Devitz

Tak czy siak, zagrała doskonale.;)

ocenił(a) serial na 8
tnils

Tnils -Zawsze była REWELACYJNA. W Boyhhod pokazała mistrzostwo, i zdobyła słusznie Oscara przypominam!! Rola życia!

ocenił(a) serial na 8
justykob

"Boyhood"

ocenił(a) serial na 8
justykob

No ok 'Boyhood', niech będzie, że zawsze://

ocenił(a) serial na 8
Devitz

https://www.dailymail.co.uk/tvshowbiz/article-6563941/Patricia-Arquette-apologiz es-unplanned-F-bomb-Golden-Globes-awards-speech.html
:)

ocenił(a) serial na 8
Devitz

Oczywiście, że się dała oszpecić. Poczytaj, a się dowiesz ile godzin spędzała na filmowym makeupie i jak on wyglądał oraz, że do roli przytyła prawie 20kg.

ocenił(a) serial na 8
Bokciu

Okej, zgadzam się panowie, że rzeczywiście jeśli chodzi o wagę, fryzurę, zęby dała się oszpecić. Źle się wyraziłem, chodziło mi głównie o samą twarz ;) Ale z drugiej strony nie robi to na mnie aż takiego wrażenie po zobaczeniu co wyczynia Christian Bale przygotowując się do kolejnej roli wymagającej drastycznej zmiany wizerunku :)

tnils

Polecam „The Act”. Tam również dała się konkretnie oszpecić a sama rola to perełka! Podejrzewam ze w przyszłym roku znowu zgarnie kilka nagród (nominacja do Emmy już wpadła). Generalnie, po „Ucieczce...” i „The Act” czekam z niecierpliwością na kolejne ciekawe role Arquette. Zawsze była świetna aktorką ale teraz przechodzi samą siebie.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones