PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=798926}

Ucieczka z Dannemory

Escape at Dannemora
7,6 10 838
ocen
7,6 10 1 10838
7,6 8
ocen krytyków
Ucieczka z Dannemory
powrót do forum serialu Ucieczka z Dannemory

Odcinek 5

ocenił(a) serial na 9

Powiem bez ogródek.

Najlepszy kurna odcinek serialu!

Aż podwyższyłem ocenę o jedno oczko. Najpierw po prostu genialna chyba 6-minutowa scena początkowa. Trochę ekspozycji w więzieniu, konflikty gangów (szkoda, że wcześniej tego watku nie było i nie wiemy kim są ci ludzie), dalej wzrost napięcia w oczekiwaniu na północ i ucieczkę, a na koniec genialna scena Del Toro i Dano po wyjsciu z więzienia.
Dla mnie najlepszy serial tego roku!

użytkownik usunięty
mixererunio

serial jest bomba
znakomite zdjecia i klimat

ocenił(a) serial na 9
mixererunio

Zgadzam się . Pozytywne zaskoczenie tego roku

mixererunio

dokladnie tak samo pomyslalem :D poczatkowa scena urwala mi leb, genialna praca kamery, odcinek zawyzyl ocene o 1 oczko :D 9/10

mixererunio

I do tego reżyserował Ben Stiller!

ocenił(a) serial na 9
Battledust

Wiem, wiem. Jak ci się podobał?

mixererunio

nie rozumiem zachwytów tym serialem. historia jakich setki - nie ma (niestety) w nim nic odkrywczego. dla mnie to rozczarowanie (nie mówię tu o montażu, pracy kamery itp ale o samej fabule - prosta jak drut). niczego nie nowego nie wyniosłem po obejrzeniu całości

saqbis

To jest rzeczywiście dobry serial, aczkolwiek nie jest to wybitne arcydzieło. Należy docenić scenografię i aktorstwo, bo to stoi na wysokim poziomie. Fabularnie, pomimo tego, że serial jest na faktach, to nie ma tu niczego odkrywczego. Według mnie pierwszy sezon Prisonn Break jest o wiele lepszy i nie ma strasznie dłużących się scen, pomimo tego że sezon ma około 20 odcinków.

ocenił(a) serial na 9
saqbis

ale chodzi o to ze jest bardzo dobrze odwzorowana prawdziwa historia i to z najmniejszymi szczegółami. no i moim zdaniem odcinek 6 jest najlepszy

ocenił(a) serial na 10
mixererunio

To co robi tu DelToro i Paul to się w głowie nie mieści. Genialne role.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones