PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=738306}

Tylko z tobą

Asla Vazgeçmem
7,8 2 702
oceny
7,8 10 1 2702
Tylko z tobą
powrót do forum serialu Tylko z tobą

playboy...

ocenił(a) serial na 6

Denerwuje mnie główny bohater jest takim playboy, ma dwie kobiety wybiera którą chce i sobie tam idzie. Jak Nur miała troche godności to by odeszła albo kazała wybierać a nie czeka jak on łaskawie wybierze.

ocenił(a) serial na 8
tojagosia

On z Iclal nie jest,odgrywa tylko swoją rolę. Kłamią wszyscy,bo boją się,że jak ona się dowie to znów zapadnie w śpiączkę, albo coś jej się stanie.Nie sypia z nią, nie okazuj czułości, jest zimny....kocha tylko Nur. I TO NUR WYBRAŁ BIORĄC Z NIĄ ŚLUB. Wiadomo ,że ta sytuacja z odgrywaniem męża Iclal, nie potrwa długo, tylko do czasu, aż jej zdrowie się poprawi. I na to widz czeka. Taki jest główny motyw tego serialu, na tym on się opiera. Urok telenowel, że zakochani mają przeszkodę w byciu razem. Jak Cię to denerwuje to po co oglądasz :P

ocenił(a) serial na 6
LoveWordplay

Serial wog fajny jest ciekawy. Tylko denerwuje mnie to że on nie umie wybrać powiedzieć wszystkim ze Nur i tylko ona! A jak było w sałnie ledwo co i dał by się pocałować byłej zonie. drażni mnie jeszcze że on bardzo krzywdzi Nur a ona tak bardzo kocha.

tojagosia

Ja myślę, że gdyby nie było Merta i ten lekarz mu nie nagadał, że stresy mogą zaszkodzić Iclal to by tak powiedział a na dodatek dodał by te swoje koniec tego tematu i byłby z Nur tak jak powinien być na prawdę jak mąż z żoną.
Myślę, że on i Nur mają w głowie, że gdyby Iclal się dowiedziała prawdy i coś by jej się stało to wyrzuty sumienia zniszczyłby im życie i dlatego wolą poczekać aż Iclal się wzmocni. A w tej saunie no to ja widziałam, że miał minę nietęgą jakby na szpilkach siedział, a że prawie dał się jej pocałować no to cóż jest facetem i chyba po kilku latach życia w celibacie a wiadomo krew nie woda.
Swoją drogą czy oni nie widzą, że Iclal wcale nie jest taka kruchutka? Ciągle się awanturuje, drze i ustawia ludzi wcale nie zachowuje się jak ciężko chora kobieta.

ocenił(a) serial na 6
Lipa88_2

Iclal już nie jest chora wyzdrowiała widać że ma siły, Yigit im dużej będzie te kłamstwo ciągnąć tym bardziej się zagłębi i mu się to spodoba z kwiatka na kwiatek. Widać że lubi mieć wszystko pod kontrolą ,taki pies ogrodnika jest wszystko chce mieć dla siebie, nawet rozwodu nie dał a powinien jak nie może się uwolnić od swojej byłej A Nur tak bardzo go kocha. Mam nadzieje ze brat Iclal będzie podrywał Nur to może się ocknie te może ją stracić.

ocenił(a) serial na 8
tojagosia

Nur sama gada,że najważniejsze jest zdrowie Iclal. Oni po prostu histeryzują oo jej zdrowie, a powinni jej powiedzieć, bo krzywdzą ją tym kłamstwem. Brat Iclal to Nur niemal zgwałcił i dostał za to w ryj od Yigita. A ten nowy co przyjechał to kuzyn Yigita od strony ojca i on jak widać był zakochany w Iclal, tylko ta stara mu nie pozwoliła się do niej zbliżyć...ale teraz mógłby ją brać :D
+ co do sytuacji w saunie to Yigit miał minę jakby go miało coś zaraz rozjechać, nie zdradzi Nur. On nie tknie Iclal, udowadnia to na każdym kroku, dziś ona mu zrobiła o to dziką awanturę, a on i tak jej nie tknął. Powinni przestać ją oszukiwać i tyle.

ocenił(a) serial na 6
LoveWordplay

Mówi, mówi, ale jak by Yigit powiedział jej, że powie nie zwracając na nić, to na pewno by ciała kto chce ukrywać swoją miłość Nur chce ukrywać bo nie ma innego wyboru bo ona widzi ze on chce ze jest nie zdecydowany. Yigit powinien zabrać syna i wyjechać z .
Sytuacja w sałnie to Yigit może miał minę zbitego psa bo się wachał ale nie oszukujmy się, widać było ze poddał by się Iclal ze jeszcze trochę i by się dopuścił do zdrady tak naprawdę dzięki Nur ze przewróciła ten wazon to do niczego nie doszło.

ocenił(a) serial na 8
tojagosia

Nie zgadzam się, myślę że odepchnąłby byłą żonę tak jak ostatnio.

ocenił(a) serial na 6
LoveWordplay

Jak by miał zamiar odepchnąć to by nie było mu tak głupio i nie przepraszał tak bardzo.

ocenił(a) serial na 8
tojagosia

Jakby wcale nie przeprosił to też by było źle...jakie to typowo kobiece. :P On wręcz unika tej Iclal jak ognia, po co mu wmawiać :D

ocenił(a) serial na 6
LoveWordplay

Niby przeprosił, ale o mały włos.... Beż przesady bo przytulać się daje.

ocenił(a) serial na 8
tojagosia

Psa też tulisz, albo chorego :P

ocenił(a) serial na 6
LoveWordplay

Jak jest chory to nie tule. A co ma pies do człowieka?

ocenił(a) serial na 8
tojagosia

To, że jego tulenie nie ma nic wspólnego z erotyzmem. Tulił Iclal ze współczucia.

ocenił(a) serial na 6
LoveWordplay

Ale daje się przytulać głaskać po twarzy. Co nie powinien robić.

ocenił(a) serial na 8
tojagosia

BEZ EROTYZMU. Z litości da się jej pogłaskać. Nie daje sobie robić dobrze xD

ocenił(a) serial na 6
LoveWordplay

Jest za dużo sytuacji których z litości daje się przytulać. Czyli byś nie miała problemu jak by twój mąż by przytulał swoją eks?

ocenił(a) serial na 8
tojagosia

W filmie to inna sytuacja :P wiesz czemu tak się dzieje nie karz mi tego tłumaczyć,ja mam granice cierpliwości :D

ocenił(a) serial na 6
LoveWordplay

Niby film, ale sytuacja może być podobna do prawdziwej bo życiu też się takie przypadki spotyka.

ocenił(a) serial na 3
tojagosia

On jest generalnie OK i nie zdradza Nur, ale w tej saunie było coś na rzeczy. Dlaczego przepraszając Nur za tę sytuację powiedział, że teraz nie ma prawa zatrzymać jej siłą? Ale Nur już się wkręciła i chociaż chciała wyjechać (wyjęła walizkę) to ostatecznie zrezygnowała i ją odrzuciła. Zrozumiała, że już nie da rady go zostawić;) Biedna...

ocenił(a) serial na 6
gabriela_De

Nie jest ok, ma mega dumę. Nur zrobiła zdjęcie dla niego co wykorzystała Elmans. jak straciła ciążę nie jest jej oparciem bo nie może wybaczyć tego plakatu. Co jest chamskie z jego strony. Tak samo na wakacjach daje się byłej zonie przytulać głaskać i robi Nur na złość żeby cierpiała i pokazać jej kto tu rządzi Ze jak Nur nie będzie go słuchała to pójdzie sobie do swojej eks.

ocenił(a) serial na 3
tojagosia

Zgadzam się, że zachowuje się chamowato. Ale to zostało już opisane w wątku o aktorze. Pisząc,że jest OK miałam na myśli tylko to, że nie zdradził Nur. Przynajmniej do 47 odcinka w tureckiej TV. Do końca zostało jeszcze 10 odcinków (2 godz.) więc wszystko się może jeszcze zdarzyć. Wg mnie happy endu nie będzie. Te 2 psychopatki kochające obsesyjną miłością (matka i córka) ostatecznie wygrają i pokonają ich wszystkich. I tego nie mogę zrozumieć, jak Yigit, który nie ma złudzeń co do ciotki (chyba główne źródło zła) no i chyba coś potrafi skoro stał się tak bogatym biznesmenem daje się jej wodzić za nos przez cały serial. Wiem, że coś się musi dziać, raz drugi dziesiąty. Ale tyle razy i takie rzeczy!!. Nie, to jest kompletnie niezrozumiałe. A bohater staje się po prostu żałosny. Chociaż w założeniu jest teoretycznie OK :)

ocenił(a) serial na 6
gabriela_De

Może ją nie zdradził, ale jak by chciała İclal postarała się bardziej bo by wylądowali w łuzku. Jak jest teraz ? İclal powstrzymuje zazdrość to Yiğit coraz więcej jej pozwala nawet pocałować się przy oczach Nur. Daję się zwodzić jej matce ponieważ Yiğit traktuje ją jak własną matkę. Każdy chce miłości matki i przymyka oczy choć wie że ona jest zła. Yiğit jest to za mało powiedziany że jest żałosny. Jego duma która niższy wszystko i brak ostatniego słowa który by powiedział o wszystkim a nie uciekał.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones