PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=738306}

Tylko z tobą

Asla Vazgeçmem
7,8 2 702
oceny
7,8 10 1 2702
Tylko z tobą
powrót do forum serialu Tylko z tobą

Witam , czy ktoś wie co stało się z Yagmur siostrą Yigita i cahita ?

ocenił(a) serial na 9
Lilo66

Yagnur niewiadomo w ostatnim odcinku odeszła z domu kozanow po aresztowaniu i zwolnieniu z aresztu.dowiemy sie tego w czwartek o 20 na żywo oglądając po turecku

maja9128

ale skąd ona się w ogóle wzięła i co z ta drugą siostrą blondynką ?

ocenił(a) serial na 3
Lilo66

Yagmur jest siostrą przyrodnią Yigita, Cahita i Yaren (tej blondynki) tzn. córką ich ojca z inną kobietą. Natomiast Yaren (blondynka) jest na studiach za granicą.

ocenił(a) serial na 9
gabriela_De

W Ameryce z tego co widzialam

ocenił(a) serial na 9
maja9128

O Yagmur YIgit dowiedział się kiedy jego ojciec umierał pod jego domem wtedy wyznał ze ma córkę i żeby Yigit się nią zaopiekowal.za namową Nur Yigit odnalazl ja i zaopiekowal razem z cahitem z czego aytul nie jest zadowolona (a kiedy ona była zadowolona tylko wtedy kiedy psuly się relacje y i n)

ocenił(a) serial na 8
maja9128

W którym odcinku było, że Yaren jest na studiach za granicą? Bo ja cos przegapiłam ;/ Dodam,że oglądam odcinki po polsku i jestem na tym etapie ;)

ocenił(a) serial na 9
LoveWordplay

Trzeba było oglądać dokladniej.wyjechała a w najnowszych tureckich była mowa ze jest na studiach w ameryce

ocenił(a) serial na 8
maja9128

To,że wyjechała to ja widzę i ślepa nie jestem. A skoro o studiach w Ameryce nie było jeszcze w tych po polsku tylko w najnowszych tureckich to sorry ale nie mogłam wiedzieć, bo napisałam wyraźnie,że oglądam te po polsku!!!!

ocenił(a) serial na 9
LoveWordplay

Spoko..;) nic się nie dzieje

Lilo66

Jak to jest Yigit nie może wybrać pomiędzy tymi dwiema?

Dominika97_

Ojej chodziło mi o Nur a Ical :D

ocenił(a) serial na 9
Dominika97_

Wybrał nur

Lilo66

Yagmur ucieknie z willi Kozanów lecz z powodu choroby zasłsbnie pod domem. Znajdzie ją jeden z z mieszkańców domu Nur (nie jestem pewna ale chyba bedzie to Emin lub Elmas). Yigit dowie się o miejscy pibytu siostry od Elmas. Yagmur bedzie w tylko z tobo do około 50-tego odcinka tureckigi i nie raz wpakuje się w poważne tarapaty.

ocenił(a) serial na 9
jagoda8325

Ona to wie,bo oglądała po turecku ale nie od początku kiedy się ona pojawiła ;)

ocenił(a) serial na 9
maja9128

Poza tym tutaj wiele skręcają odcinki ucinaja niektóre sceny które były pokazywane w odcinkach tureckich

jagoda8325

wy naprawdę znacie język turecki?

ocenił(a) serial na 8
damianyk

Tak znają, jak ja chiński i później samych bzdur się można naczytać na forach. :D

ocenił(a) serial na 9
LoveWordplay

wiele osob ogladalo to w wersji rosyjskiej wiec byly tlumaczenia z rosyjskiego ;) na polski dlatego wiedzialysmy co sie dzialo ;)i wcale bzdur sie nie pisalo :) tylko prawde

ocenił(a) serial na 8
maja9128

Być może Ty bzdur nie pisałaś, nie mówię konkretnie o Tobie. :) Były osoby,które nie znały żadnego języka,a oglądały dla obrazków. Jakby nie można było wytrzymać, jak dzieci.

ocenił(a) serial na 3
LoveWordplay

I jeszcze w przypadku tak głupiego serialu.

ocenił(a) serial na 7
Lilo66

Została z Kozanami, była na ślubie Nur i Yigita.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones