PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=738306}

Tylko z tobą

Asla Vazgeçmem
7,8 2 702
oceny
7,8 10 1 2702
Tylko z tobą
powrót do forum serialu Tylko z tobą

Czy jak denerwuje mnie Nur z każdym odcinkiem coraz bardziej, to znaczy że jestem wariatką która mąż zostawił? Czytam komentarze i bronicie Nur jak lwy . Ical czy jak to się pisze nie jest taka zła, ale nie oczywiście Nur jest oczywiście ideałem, a Ical jest diabłem, ex żona jej męża. Ukrzyżujcie ją za to że zapadła w śpiączkę i biedny mąż nie mógł jej zostawić.Ale mam nadzieję że wszystkich broniących i atakujących Ical , spotka to co ją , wtedy popatrza się z jej oczu. Nie ma ludzi złych do szpiku kości i nie ma aniołów. A ludzie ,, źli" coś przeżyli co skłoniło ich do zamknięcia sumienia i serca na cztery pusty. Ical jest rozpieszczona ,ale ma serce w jednym odcinku zabrała Nur do fryzjera. Ale oczywiście to się nie liczy i tak Nur to strefa anielska , a Ical piekło reprezentuje.I powtórzę się nie jestem rozwódką ( mam dopiero 18) ale miałam szacunek do małżeństwa, po zobaczeniu tego filmu i pokazywaniu Nur jako tej dobrej.przestaje mieć. TVP dalej puszczajcie takie filmy to żadna normalną dziewczyną nie zostanie żona

ocenił(a) serial na 8
tyska98

Jaki Ty masz z tym problem :D To film, fikcja, sytuacja bardzo specyficzna i raczej niespotykana w rzeczywistym świecie xD Nie oglądaj tego, bo zwariujesz. A co do bycia dobrą żoną przez inne kobiety to nie Tobie oceniać.

tyska98

To serial, do tego turecki czyli bardzo "dramatyczny i emocjonalny" nie doszukujcie się tu zbyt dużej logiki ;) Gdyby w serialu pojawiła się "logika" i proste rozwiązania nie byłoby co kręcić, bo po kilku odcinkach żyliby długo i szczęśliwie i koniec serialu :P
Dla mnie to wszystko fikcja i nie mam czegoś takiego jak "obstawanie" za Nur czy Iclal ale ta druga w dalszych odcinkach (nie będę spoilerować) jeszcze pokaże co potrafi :P
pozdrawiam

ocenił(a) serial na 9
mija_

Witam nie wiem czy jeszcze oglądasz AV ale miło byłoby dowiedzieć się co u Ciebie

ocenił(a) serial na 9
tyska98

To tylko serial ... Ale idą twoim tokiem rozumowania Nur zostawi Yigita żeby on mógł być z Iclal . Ale on i tak jej nie pokochona i ją tylko unieszczęśliwi po jeżeli dobrze pamiętasz on kocha Nur , więc jej odejście za dużo nie zmieni w ich relacjach . Nie da się zmusić nikogo na siłe . Yigit już przed wypadkiem chciał ją zostawić bo jej po prostu nie kochał .
To że Iclal zapadła w śpiączke to tylko jej wina. Sama doprowadziła do wypadku . Iclal została wychowana na rozpieszczoną egoistke i niestety jeszcze pokaże na co ją jeszcze stać i nie wiem czy w tedy będziesz ją jeszcze tak bronić . Jest gdzieś w głębi dobrą osobą ale jej chora miłość do Yigita jest silniejsza i przez to zachowuje się jak psychopatka .Pozdrawiam

ocenił(a) serial na 9
Mari0092

Witaj ja tak sobie myślę że na naszym spojlerowym forum brak od czasu do czasu naszej "starej " paczki Co u Ciebie słychać?

ocenił(a) serial na 9
Elza49

Witaj ,mi też brakuje naszych spotkań na forum ze spojlerami

ocenił(a) serial na 9
Mari0092

To wracaj do nas . Nieważne jaki masz dziś stosunek do AV. Przyłapałam Gabrielę i piszemy sobie czasem coś . Ja nadal zakręcona na punkcie Yigita i Nur. Nieważne co zrobiły z nimi scenarzystki-psychopatki, my pamiętamy i znamy nasze w tej kwestii zdania i cieszymy się że poznałyśmy się

tyska98

Mimo wszystko nie zyczę ci takiej zony,dziewczyny jak Yclal -masakra.

ocenił(a) serial na 1
854_2

Jak coś to męża. A ja nie życzę sobie takiego męża jak ma Ical i tym bardziej takiej Nur. Ja lubię tureckie telenowele np.Kiraz Mevsimi. Ale ta pokazuję że małżeństwo to tylko papierek...

ocenił(a) serial na 9
tyska98

Dla Ciebie albo coś jest białe albo czarne ale tak to nie działa . Yigit i Nur mają się poświęcic ale w imię czego co ? Dwoje ludzi ma cierpiec żeby jedna żyła w iluzji szczęścia ?! Z resztą skoro tak bronisz Iclal to jak wytłumaczysz fakt że ona kłamie i oszukuje ?

ocenił(a) serial na 10
tyska98

za to Kiraz Mevsimi jest przesłodzone

sosmivida1998

A ja uważam że taka właśnie, powinna być komedia romantyczna - Gdybym oczekiwał więcej dramatu, wybrałbym po prostu taki gatunek .

ocenił(a) serial na 3
tyska98

naprawdę Iclal i jej matka to psychopatki. Jedna obsesyjnie kocha córkę, a druga obsesyjnie kocha męża (i kuzyna jednocześnie)!. Obie są nie do obrony. To chore. Też nie chcę pisać co one będą robić. Koszmar!

ocenił(a) serial na 1
gabriela_De

Można zwariować, jak twój mąż sypia z jakąś dziewczynka.

ocenił(a) serial na 3
tyska98

ona wariowała już 3 lata temu przed wypadkiem. Dlatego mąż chciał się rozwieść choć żadnej dziewczynki nie było. A ona wolała ich zabić niż dać mu rozwód. Stąd wypadek, a potem koma. Dziewczynka nie jest tu winna. Ale oczywiście druga żona nie wpłynie na poprawę jej stanu umysłowego. Choć to matka najwięcej ją wkręca w tę sytuację.

ocenił(a) serial na 8
gabriela_De

Dokładnie ale to druga Iclal, nie wytłumaczysz. :D

ocenił(a) serial na 3
LoveWordplay

Przejrzałam później pozostałe wątki i zorientowałam się kto zacz:) Zrozumiałam i odpuszczam.

ocenił(a) serial na 8
tyska98

Jeżeli nigdy nie było miłości to nie ma małżeństwa. Tu jest tylko fascynacja Iclal Yigitem. Daj kobieto spokój. Jak się nie podoba nie oglądaj.

ocenił(a) serial na 3
LoveWordplay

Akurat w tym przypadku możemy obwiniać różne osoby za nieudane małżeństwo tylko nie Nur. Yigita, że ożenił się z Iclal kochając ją tylko jako kuzynkę (co już jest chore, ale w islamie dopuszczalne), Iclal, że wiedząc o tym wyszła za niego, jej matkę, że uległa Iclal i zmusiła praktycznie Yigita do tego małżeństwa jednocześnie nie dając szansy innemu itd. ;)

ocenił(a) serial na 9
tyska98

Ale on nie jest jej mężem !!! Rozwiódł się z nią bo jej nie kochał . Proste ! Nur nie jest temu winna . To co miał byc z Iclal z poczucia obowiązku . On przecież też zasługuje na szczęście jak każdy . Mówisz że Nur nie ma honoru a gdzie honor Iclal która go osacza łazi za nim a te jej "mój mąż " doprowadza mnie do szału . Jakby mogła to GPS podłożyła żeby mieć nad nim kontrole . Jej zachowanie męczy już nawet Aytul

ocenił(a) serial na 8
gabriela_De

Otóż to! :D

ocenił(a) serial na 1
LoveWordplay

Hym no właśnie ona kocha. Wiele kobiet (które naprawdę kochają) wolały by się zabić niż być bez osoby które kochają). To można zrozumieć i to nie zmienia faktu że Nur nie jest aniołem. Bo normalna dziewczyna, która by się dowiedziała o żonie wybudzonej ze śpiączki, by odeszła. Poza tym oni się praktycznie krótko znali przed ślubem. Taka miłość od pierwszego wejrzenia. Co nie istnieje, miłość nie przychodzi zaraz a z czasem. A poślubiając osobę przyrzeka się ,, Że do końca życia cię nie opuszczę "( i nie uzasadniam tego rozwodu, Ical nie znęcała się nad nim, a to że poślubił ja była jego decyzja, może przy pomocy matki Ical. A to że po prostu mu się odwidziało to druga sprawa. A i skończę kiedy chce jest wolność słowa, więc mam sprawę wyrażać swoje zdania. Ta telenowela tylko pogorszą i skłania do rozwodów. A potem się dziwią że taki przyrost rozwodów, jak takie gówno puszczają

ocenił(a) serial na 8
tyska98

Kluczowa kwestia YIGIT NIE KOCHAŁ NIGDY ICLAL!!!!! NIGDY, NIGDY, NIGDY JEJ NIE KOCHAŁ I NIE BYŁ Z NIĄ SZCZĘŚLIWY, ANI ONA Z NIM!!!!!! OBOJE SIĘ MĘCZYLI.
Dla mnie możesz pisać swoje bzdury ile chcesz, telenowela skłania do rozwodów hahahaha! Dobre...winy trzeba poszukać w sobie, a nie w telenoweli. Zresztą skoro tak uważasz, to serio nie oglądaj, bo jeszcze kiedyś się rozwiedziesz i to wszystko będzie wina Nur! :(

ocenił(a) serial na 3
LoveWordplay

hahahahahaha! DOSKONAŁE! ostatnie zdanie naprawdę ŚWIETNE!! jeśli to nie dotrze to już NIC nie dotrze:D

ocenił(a) serial na 10
LoveWordplay

wygrałaś ♥

ocenił(a) serial na 9
LoveWordplay

Wymiotlas tekstem..widać wiele osób nie odróżnia fikcji od realnego życia i wiele z nich fikcje utozszamia w rzeczywistości :/ i robi to samo jak w telenoweli przekre ale prawdziwe

ocenił(a) serial na 9
tyska98

Czasem miłość przychodzi szybko i niespodziewanie i taka miłość jest najpiękniejsza... Rozwód to jest ostateczność ale czasem coś nieuniknionego. Nie da się być z kimś na siłę ,bądź zaciskać zęby i znosić upokorzenie ,bo przyrzekało się przed Bogiem . Jesteś jeszcze młoda masz dopiero 18 lat i niestety chyba mało wiesz o życiu ,za mało przezyłaś ,chociaż podziwiam to że ty byłabyś zdolna opuścic swojego ukochanego, żeby inna mogłabyć z nim szczęśliwa ,no on może niekoniecznie

ocenił(a) serial na 3
tyska98

piszesz, że "Wiele kobiet (które naprawdę kochają) wolały by się zabić niż być bez osoby które kochają). To można zrozumieć ".
Otóż nie zgadzam się z tym całkowicie. Jak ktoś kto naprawdę kocha może zabić siebie czy drugą osobę w imię prawdziwej miłości (w przypadku serialu Iclal chciała zabić nie tylko siebie, ale i swego ukochanego Yigita). Jeśli ktoś chce zabijać kogokolwiek to to może być wszystko, ale na pewno nie jest to miłość. To jest po prostu chore. I można próbować to leczyć (depresja, obsesja itp.) Ale tego na pewno nie można zrozumieć.

tyska98

boże ręce mi opadają jak czytam wypowiedzi tej małolaty :D
i jakiej kur.. żonie ICLAL nie jest jego żoną i nie była już zanim poznał Nur .

tyska98

Nic nie obroni niebezpiecznej psychopatki i jej mamuski ,jezeli w realu spotka się taką osobę to trzeba wiac jak najdalej .

ocenił(a) serial na 9
854_2

Tylko patrzeć aż wyjdą ich wszystkie intrygi :D

ocenił(a) serial na 1
tyska98

Dla mnie Nur to też jest tragedia. zresztą podobnie jak Yigit, a Ical lubie walczy o swoje małżeństwo. największymi porażkami tego serialu są główni bohaterowie ona za grosz nie ma honoru a on zachowuje się jak pies ogrodnika, robiłam już kilka podejść do tego serialu ale nie mogę się przekonać.

ocenił(a) serial na 9
darjaa

Nie przesadzajcie nur też walczy o swoje i osobę która kocha a kocha Yigita a Yigit Nur.jak ma się całe życie męczyć w fikcyjnym małżeństwie z iclal w którym przed wypadkiem nie był szczęśliwy i przed wypadkiem powiedział iclal że chce rozwodu z nią i to iclal spowodowała wypadek w którym oboje omal nie zginęli..A Yigit sam mówi że jedyne prawdziwe malzenstwo to jest właśnie z NUR bo z miłości.więc oboje walczą o miłość.Chyba nie rozumiecie do końca tego serialu

ocenił(a) serial na 1
maja9128

No najwidoczniej.

ocenił(a) serial na 9
darjaa

To sobie obejrzyjcie po turecku co wyprawia iclal trując własne dziecko żeby tylko Yigit był o mało co dziecka nie zabiła z "miłości " do Yigita

ocenił(a) serial na 9
maja9128

Tyska98 a chociaż wiesz która to Iclal a która to nur ???..Masz takie gorzkie żale do niej jakby z tobą ktoś postąpił jak w tym serialu :D

ocenił(a) serial na 1
maja9128

Wiem , która jest Ical. Żona, która mąż zostawił w śpiączce. Nur , boże jak można ją do anioła porównywać. Żadna szanująca się dziewczyna i mająca swój honor by nie została. I kłócicie się, ile chcecie , ale jakby któraś was w momencie kryzysu poznała taką Nur, to by nie byla szczęśliwa

ocenił(a) serial na 9
tyska98

Ja na pewno będąc w sytuacji jakiej jest iclal dowiadujac się ze rozwiodl się z nią mąż kiedy była w śpiączce po prostu odpuscila.bo to co ro i iclal to już psychoza do psychiatryka z nią !!!

tyska98

Zapomniałas dodac ze na WŁASNE ZYCZENIE jest w spiączce ,bo to ona spowodowała ten wypadek UMYSLNIE , Ygit nie miał z tym NIC wspolnego ,skoncz go obwiniac ,bo sama nie wiesz do czego się przyczepic.

tyska98

ale dziecko on tez chciał ja zostawić przed śpiączką i dlatego ona jest w tej spiączce bo chciała ich zabić w wypadku

darjaa

Dla normalnie myslących to grozna psychopatka i jej matka są wyjątkowo niebiezpieczne ,NIE Nur ,chyba nie rozumiesz co oglądasz.

tyska98

Powie mi ktoś dlaczego na YT na kanale show Tv odcinki są o dwa razy dłuższe?

ocenił(a) serial na 9
StRzYgA_filmaniak

Bo tam reklamy trwają dłużej niż w Polsce..wczoraj oglądałam to 3h w sumie trwał odcinek który po usunięciu reklam trwa 2h

maja9128

U nas w Polsce jeden odcinek trwa ile 40min? może jestem głupia :D wydaje mi się ,że TVP ucina co nie co :(

ocenił(a) serial na 9
StRzYgA_filmaniak

Ucina odcinki i ucina sceny niestety

StRzYgA_filmaniak

Turecki odcinek trwa 2 godziny u nas 45 minut ,no to jest bardzo skrócone .

ocenił(a) serial na 9
854_2

U nas 1 turecki odcinek to 3nasze.

ocenił(a) serial na 8
StRzYgA_filmaniak

Oglądaj po polsku,a w tle bez dźwięku włączaj wersję turecką. Cięcia nie są aż tak drastyczne :P Po prostu odcinki są dzielone.

ocenił(a) serial na 9
LoveWordplay

Po polsku obejrze w wakacje jak nie będzie co oglądać wtedy obejrze całość.najważniejsze są dialogi Yigita z Cahitem i elmas z Nur pomijając te trzy wiedźmy.grunt ze 50 odcinek numeracji tureckiej będzie dobry

ocenił(a) serial na 8
maja9128

Nie wiem dla mnie to bez sensu oglądać coś w języku o jakim nie ma się zielonego pojęcia i połowy się domyślać, więc wolę swój sposób.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones