PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=738306}

Tylko z tobą

Asla Vazgeçmem
7,8 2 702
oceny
7,8 10 1 2702
Tylko z tobą
powrót do forum serialu Tylko z tobą

Mącenie

ocenił(a) serial na 1

Jak dla mnie to na początku wszystko jeszcze jako tako trzymało się kupy nawet fajnie się oglądało teraz natomiast zaczyna przypominać to przysłowiowe flaki z olejem. Jak zaczęłam oglądać to nawet męża zaraziłam, ale teraz już nie czekam na tą 17 jak wcześniej. Oglądam bo oglądam, śmieszy mnie to wszystko zwłaszcza te spowolnione ruchy, jak Yight idzie po schodach, albo jeszcze śmieszniejszy bieg Nur w zwolnionym tempie. Ostatnio często bez sensu biega są sytuacje gdzie normalny człowiek by normalnie poszedł a nie biegł na połamanie karku......

ocenił(a) serial na 9
Iwa_18

W tureckiej telewizji ten serial trwa z reklamami 3h bez reklam 2h im więcej odcinków tym gorzej im zapchac odcinek więc żeby wydłużyć go wydłużają sceny chodząc po schodach itd wcześniej pewnie zauważyłaś korzystali z wind obecnie korzystają tylko ze schodów dla wydłużenia scen i odcinka

ocenił(a) serial na 8
maja9128

Oni nie robią tego,żeby "zapchać odcinek" tylko ma to na celu raczej minimalne spowolnienie akcji, żeby widz miał chwilę na pomartwienie się o to co się za chwilę stanie, ma to wzbudzić emocje...Ekspertko :D
A serial jak serial są momenty zaskakujące, są i nudniejsze. Tak, czy inaczej Turcy robią cudowne seriale.

użytkownik usunięty
Iwa_18

zgadzam się, ich seriale mało tego, że trwają po 2 godziny, to jeszcze ciągną się niesamowicie, jeżeli zazwyczaj jest około 50 odcinków, to nie ma się co dziwić, że naciągają i robi się nuda z tego.

ocenił(a) serial na 9

Tam wgl dłużej niż w Polsce trwają reklamy a serial 2h trwa więc zaczęli pewne sceny wydłużać spowalniac żeby dłużej było..np wchodzenie i schodzenie że schodów Yigita wkurzonego czy nur. Na początku wszystko toczyło się winda teraz schody

ocenił(a) serial na 9
maja9128

Jeden+ taki ze wiedzą kiedy skończyć serial.bo u nas w polskich serialach nie mają umiaru co do kręcenia odcinków

ocenił(a) serial na 8
maja9128

Dokladnie, polskie seriale to dopiero dno... Ale z tego co slyszalam, to macic dopiero teraz zaczna w 'Tylko z Toba'... Kim okaze sie byc w rzeczywistosci Sanjactar i w ogole... Widzialam troche w wersji tureckiej i bylam w szoku. Moim zdaniem przesadzili. Po co tak gmatwac? :/

ocenił(a) serial na 8
gattino20

Musi się coś dziać xD Nie lubię tego wątku, bo Nur była w nim naiwna i podła (ślub z Keremem na oczach Yigita) i w obecnych odcinkach puszczanych w tv właśnie się skończył. Ale czy przesadzili..oj nie. :D

maja9128

wiedza wiedza :) i skonczy sie pieknie . wiem bo ogladalam to z narzeczonym wersji tureckiej. od 1 do 59 odcinka ;)

ocenił(a) serial na 8
Iwa_18

Co za chora logika..ogląda,ekscytuje się i ocenia na 1 xD Jak się nie podoba to zamiast włączać serial o 17.00 zajmij się mężem może będziesz mniej sfrustrowana :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones