PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=738306}

Tylko z tobą

Asla Vazgeçmem
7,8 2 704
oceny
7,8 10 1 2704
Tylko z tobą
powrót do forum serialu Tylko z tobą

Według mnie bardzo sympatyczny i miły człowiek, pasowałby do Nur. Kulturalny i opanowany, całkowite przeciwieństwo Ygita. Z każdym odcinkiem coraz bardziej go lubię. Na miejscu Nur to właśnie Karema bym wybrała, noenawidzę takich furiatów jak Ygit.

gattino20

jeszcze zmienisz zdanie jak obejrzysz dalej, to niebezpieczny gość :)

ocenił(a) serial na 9
mija_

Mija to psychol !!! Zresztą widać to gołym okiem!!

maja9128

ja też od początku go nie lubiłam, podejrzany typ na pierwszy rzut oka co później w 100% się potwierdziło

gattino20

No tak, w związku z Keremem widzę kolejną niekonsekwencję logiczną tego serialu- Kerem oświadcza się Nur, choć nawet nie był z nią w żadnym związku. To jest śmieszne. Oczywiście zdarzają się takie sytuacje, że mało znany człowiek np. sprzedawca może powiedzieć do ładnej dziewczyny- wyjdziesz za mnie, albo kocham panią, ale nie jest to brane na poważnie! Czy można się oświadczać komuś z kim się nawet nie stanowiło pary, nie spotykało się w relacji damsko-męskiej? No chyba, że wszystkie postacie występujące w tym serialu mają zaburzenia.....

gosiaach

Oczywiście, że można w ich kraju i religii :) zauważ, że ciotka gdy próbowała wydać Nur za mąż, za syna przyjaciółki ( owszem Nur ileś lat temu się z nim uczyła w szkole ale nic poza tym) to nawet nie pytala jej o nic w tej sprawie, została wręcz "oddana" i musiałaby to zrobić gdyby to byla bardziej konserwatywna rodzina. Dopiero po oficjalnym "oddaniu" czyli uzgodnieniu rodziny, że tak wezmą ślub, owy kawaler planował zaprosić Nur na herbatę..
Tak to już u nich jest :)

ocenił(a) serial na 8
mija_

Właśnie znalazłam odcinek w wersji tureckiej, w którym okazuje się jaki to psychopata... Co prawda dużo noe zrozumiałam, ale zatkało mnie, nigdy bym się nie spodziewała takiego zwrotu akcji! Cóż, Yigit też normalny nie jest :D

ocenił(a) serial na 9
gattino20

Ale wszystko się dobrze skończy jak właśnie Yigit wkroczy do akcji

ocenił(a) serial na 8
maja9128

Widziałam :) tylko nie zrozumiałam kim była ta dziewczyna w szpitalu, z która rozmawiał Ygit? Miała zabandażowana twarz...

ocenił(a) serial na 9
gattino20

Prawdopodobnie ta jego ex narzeczona kerema

gattino20

asystentka Kerema - ta która teraz w polskich odcinkach brała udział w tych spotkaniach przy sesjach Nur

ocenił(a) serial na 8
mija_

A co jej się stało? I teraz trzeba będzie czekać na nowe odcinki do września:(

ocenił(a) serial na 9
gattino20

Chyba ja załatwił kerem bo chciała powiedzieć o zamiarach kerema

gattino20

Dokładnie tak, pobił ją Kerem - prawie zabijając, ledwo przeżyła (zresztą Yigit ją uratował). Była problemem dla Kerema, bo chciała o wszystkim opowiedzieć Yigitowi. A serial jak nie możesz się doczekać to polecam oryginale na YT. :)

ocenił(a) serial na 8
mija_

Niesamowite... Niestety nie znam tureckiego:( Nie ma jakiejś wersji z napisami po angielsku,włosku lub hiszpańsku? Zastanawiam się, gdzie wszyscy oglądają odcinki do przodu, ze wiedzą, co będzie dalej...

gattino20

No właśnie po turecku wszyscy oglądają :) też nie znamy języka ale idzie się domyślić o co chodzi, a i wspólnie tu z dziewczynami znajdujemy różne tłumaczenia w Internecie i dzielimy się informacjami :)

ocenił(a) serial na 9
mija_

Na yt są odcinki oryginalne trzeba tylko po turecku wpisać " asla vezgecmem" i wyskocza ci tureckie odcinki tylko trzeba poszukać na czym się skończyły polskie odcinki i poszukać w tureckim.na forach "spoilery i spoilery2 " są tłumaczenia do odcinków tureckich można poczytać sobie.

ocenił(a) serial na 1
maja9128

mało przyjemny sposób oglądania ciężko pewnie to ogarnąć....

ocenił(a) serial na 9
Iwa_18

Bywa hmm zabawnie Turcy grają przede wszystkim mimika twarzy i z niej można rozpoznać lęk,zdenerwowanie,szok,radość ,i ból.wiele można się domyślać.tylko oglądanie w czwartki o 20 na yt na kanale showtv bardzo długo trwa ten serial.Turcy mają dłuższe bloki reklamowe niż my przez co serial na żywo trwa 3h.bez reklam 2h

ocenił(a) serial na 1
maja9128

Na pewno, ale słowa też dużo znaczą bo to jednak nie jest nieme kino:) 3h to za długo....

mija_

mija... proszę, podaj link do tego serialu na YT :)

dorotakuderska

tu są wszystkie dotychczasowe odcinki w oryginale https://www.youtube.com/playlist?list=PLG1A3sYa8YXahYlhwG6bSCj9k7D-5_Q-q

gattino20

Kerem to świrus wezmie pózniej ślub z Nur i bedzie jej wstrzykiwal jakies srodki....

ocenił(a) serial na 9
89bebebebe

Tak. Będzie jej wstrzykiwal środki powodujące bezwładnośc kończyn coś paralizujacego.ale Yigit ja uratuje postrzeli kerema i uciekną mimo wszystko że nawet Yigit oberwie tym środkiem co Nur go dostawała.ale uda im się uciec a kerem zabije się

ocenił(a) serial na 8
gattino20

Stary dziad dla Nur? Litości.

ocenił(a) serial na 9
LoveWordplay

Tak Stary dziad ale szybciej zostanie wdowka niż jego zona

ocenił(a) serial na 8
maja9128

Ja nadal nie znalazłam polskiego tłumaczenia tego serialu (oprócz niektórych fragmentów), więc po ludzku czekam na przetłumaczone odcinki. Póki co oglądam drugą turecką telenowelę z napisami. Też jest mega! :D

LoveWordplay

Jaki tytuł?

ocenił(a) serial na 8
mija_

Kara sevda/ Wieczna miłość- super jest! <3

ocenił(a) serial na 9
LoveWordplay

Polecam też "sezon na miłość" świetna komedia romantyczna:) dużo zabawnych momentów

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones