PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=113414}

Tygrysia Maska

Tiger Mask
7,7 5 016
ocen
7,7 10 1 5016
Tygrysia Maska
powrót do forum serialu Tygrysia Maska

Totalna masakra;) W tym serialu dzieci oglądają walki w telewizji, w których krew się leje
strumieniami. Ach Ci Japończycy;) Uwielbiam ich;) Nie ma tu jak w serialach z USA umiaru. Tutaj
łamią się kręgosłupy, giną ludzie, wypadają zęby itp. Samo życie..Jeden z pierwszych seriali jaki
oglądałem rano na Polonia 1. Mój ulubiony z tamtych czasów i naprawdę robiący wielkie wrażenie na
kilkuletnim dziecku.

TomasT

Dokładnie,miałem wtedy jakieś 13-14 lat i jedyne co mialem okazję wcześniej oglądac to bajki pokroju smerfów,gumisiów czy polskich produkcji (przy całym szacunku dla tych filmów),Tygrysia maska to było brutalne kino w rysunkowym wydaniu na mnie i kolegach robiło piorunujące wrażenie,ogólnie wtedy Polonia 1 prezentowała świetną ramówkę dla każdego coś się znalazło...

Psycho_Daddy

Cóż szkoda że teraz Polonia nie przypomina swoich anime ):

buterfly

Jakiś czas temu przypominali,nie pamiętam dokładnie ale chyba leciał Yattaman i cos jeszcze.

Psycho_Daddy

Fakt leciał ''Yattaman'' chociaż nie należy do moich ulubionych anime ;)

buterfly

Te anime lecą dalej ale trzeba mieć polonie1 i najlepiej nagrywarkę bo ok 6,20 rano!!! Prawdopodobnie nawet codziennie.

Dariuszf

Mam Polonie 1 dlatego też wiem ze emitowało Yattamana właśnie po 6 rano, może i przypomną Tygrysią Maskę :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones