Ty
powrót do forum 4 sezonu

Niby You, ale trochę Szkoła dla Elity. Chyba dawno nie widziałam tak irytujących postaci jak w tym sezonie. Ciężko się ich słucha i ogląda. Jestem na trzecim odcinku, a męczę się od pięciu godzin, bo jakoś nie potrafię wbić się w fabułę.

iri1993

Odpuściłem sobie na początku 2 sezonu, teraz oglądam The Fall i jestem w połowie, polecam.

Frodo_pl

The Fall to jest zupełnie inna liga...

iri1993

Zgadzam się. Ten sezon jest zdecydowanie na nie.

iri1993

Jezu mam dokaldnie to samo. Wlasnie ogotanelam,ze jestem na 5 odcinku, ktory jest ostani. Tak totalnie bez klmiamtu sezon, ze pollwe zapominam, a druga polowe przesypiam. Do tego cala hosotria jest IMO idiotyczna no bo ... W jakim swiecie czlowiek z nikad o falszwej tozsamosci nagle trafia w krag smietnaki towarzyskiej najbogoatszych pieknych I mlodych brytoli? Przeciez... Tacy ludzie million razy by sprawdzali Kim kto jest I jakie korzysfi moze przyniesc relcacja z taka osoba. A nie... Masz joe pij absutynt z nami. Chyba,ze cos przespalam...Ogolnie.... To mam wrazenie,ze inny serial ogaldam.... Niby pojechal do europy za nowa miloscia, ale serio Tez o tym sie totalnie zapomina I jest to jakos bez znaczenia troche tylko na sile gdzies tam sie skleja by otworzyc nowa fabule

ocenił(a) serial na 5
cherie_filmweb

to samo, nawet 3 sezon, który był o wiele gorszy od poprzednich był w miare a tutaj w ogóle nie ma tego o czym jest serial w założeniu, mam nadzieje, że będzie to ostatni sezon i zakończą go w jakiś fajny w miare sposób

1253_1642

Niestety też tak uważam. Jestem strasznie rozczarowana. Mam nadzieję, że już nie będą kontynuować tego cyrku, bo nijak ma się do np. pierwszej części

cherie_filmweb

Jestem dopiero w połowie 2 sezonu i już mnie zaczynają męczyć te superbohaterskie zdolności Joego, wszędzie wejdzie, wszędzie się wkręci, każdego owinie sobie wokół palca, superinteligentny, niezauważalny i superbłyskotliwy, jak widać przydało mu się to w zamkniętym światku UK :)

ocenił(a) serial na 7
iri1993

Jest to zdecydowanie inne "you" bardziej brytyjskie w stylu Agathy Christie. Faktycznie ma się wrażenie jakby się inny serial oglądało, nie wiem czy takie było założenie.

ocenił(a) serial na 7
iri1993

Oglądając 4 sezon bardzo się męczyłam. Jakbym oglądała połączenie "Plotkary" (w której z resztą grał) z grą "kto zabił". Ciekawy był plot twist z jego zaburzeniami. Szkoda, że nie zakończyli serialu jego samobójstwem, albo złapaniem go przez policję. Zakończenie tak samo zawodzące jak w serialu "Dexter".

maddiecherry

Ja to nie potrafię się zabrać nawet za drugą część sezonu... O ile na pierwszą czekałam, to po jej obejrzeniu druga nie jest aktualnie must watch na mojej liście na najbliższy czas. Zakładam, że włączę ją do wielkanocnego sprzątania jako tło. Ale słyszałam, że zakończenie nie powala.

ocenił(a) serial na 7
iri1993

W taki właśnie sposób oglądałam ten sezon, jako tło.

ocenił(a) serial na 7
maddiecherry

Nawet mi się ten sezon 4 trochę z dexterem kojarzył.

ocenił(a) serial na 7
Yennzmorza

Dokładnie, coś w tym jest. Chyba nie mieli pomysłu, a skusił ich sukces poprzednich sezonów.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones