Ty
powrót do forum 4 sezonu

Jestem na 3 odcinku i do głowy przyszło mi, że zabójcą może być ta studentka. Pisze/napisała kryminał, może szuka nowej inspiracji? Wdawała się w dyskusję (chociaż to mocne słowo) z Joe nt. kryminałów. Trochę brakuje mi motywu, ale myślę, że to z tą inspiracją to dobry start.
Jak uważacie?

Alottta

Też miałam taką myśl ale niestety reżyser mianował mordercą najbardziej oczywistą postać :( a szkoda.

skovel

Też byłam trochę zawiedziona :/ chociaż i tak wydaje mi się, że Nadia będzie miała znaczący udział w pozostałych odcinkach

Alottta

Jestem po 4 odcinku iiii dla mnie zabojca jest nasz Joe :) Te wiadomosci od "stalkera" to jego wyobraznia. Trafilem? :)

Freddie

brawo Freddie :p

bejott

No po 2 cześci sezonu to Wy też to wiecie :D

PS. Mimo wszystko jestem wielkim fanem 1 sezonu i naszej "1" ofiary :/

ocenił(a) serial na 8
Freddie

Dzięki za spoiler ledwie dzień po premierze sezonu.

Sol89

Watek jest oznaczony jako spoiler.

ocenił(a) serial na 8
Freddie

Na czas kiedy była wypuszczona pierwsza część sezonu.

Sol89

Watek oznaczony jako spoiler i nowe wpisy juz po premierze 2 czesci wiec nie trzeba bylo zagladac. EOT

ocenił(a) serial na 7
Alottta

Czy 5 odcinek to koniec? Czy to taki półsezon?

Yennzmorza

Pół sezonu. Druga część 4 sezonu będzie w marcu. Chyba 10

Alottta

Jednak 9 marca :)

ocenił(a) serial na 6
Alottta

Ta studentka tam jest tylko dla lewicowej propagandy. Też mi przeszło namyśl że może być zabójczynią, zresztą prawie każdego się podejrzewało.

soldier175

Nie podejrzewałam każdego. Tego, kto ma jakąś rolę w serialu tak, ale nie każdego. I tak jak napisałam - ona z całą pewnością będzie miała jakiś udział w pozostałych odcinkach, bo nie poświęcaliby jej tyle czasu w serialu.

ocenił(a) serial na 6
Alottta

Poświęcili tyle czasu dla "lewaczki", bo serial ma wtedy dodatkowe dofinansowanie.

ocenił(a) serial na 7
soldier175

Dlaczego lewaczka?

ocenił(a) serial na 5
soldier175

Gdzie ta lewicowa propaganda?

ocenił(a) serial na 6
KROPKA

Na początku spotkania z głównym bohaterem gada że biali ludzie są źli, coś tam że jest patriarchat i on to puentuję w myślach że jest ona inteligentna.

Alottta

A czemu jest aż taka zmiana? Wygląda jak przeskok w czasie? Czy ja czegoś nie rozumiem?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones