Ty (2018)
Ty: Sezon 4 Ty sezon 4, odcinek 10
odcinek Ty (2018)

Śmierć Jonathana Moore'a

The Death of Jonathan Moore 54m
7,6 267
ocen
7,6 10 1 267
Ty
powrót do forum s4e10

Niesamowicie dziwi mnie podział ludzi przy tym sezonie. Sam sezon moim zdaniem był bardzo udany. Odbiegli od formuły, która lekko się przejadała po 3 sezonach (Joe znajduje kobiete -> Usuwa z drogi wszystko, co jej 'zagraża'). Wprowadzili fajny twist trochę przypominający FightClub, ale ja nie o tym...

Jesteś uczennicą na studiach, podejrzewasz, że Twój profesor może być mordercą. Znajdujesz u niego w domu klucz, który doprowadza Cię do kobiety zamkniętej w klatce w opuszczonym budynku. Co robisz?
Słuchasz kobiety zamkniętej od kilku dni/tygodni w klatce i postanawiasz upozorwać jej śmierć, żeby w razie czego wyciągnąć ją z klatki. Przecież na pewno ona wie najlepiej co powinnaś zrobić. Obserwujesz jak profesor przenosi 'ciało' i niczego nie dokumentujesz. Po czym wracasz do mieszkania tego profesora w poszukiwaniu dowodów na jego zabójstwa. Nie mogę tego przeboleć naprawdę.

Pierwszy lepszy patrol "Dzień dobry, w tym budynku przetrzymują kobietę w klatce". Marienne mówi policji, żeby ochronić jej dziecko, bo jest w niebezpieczeństwie. Pokazuje policji, że Johnatan Moore to tak naprawdę Joe Goldberg. Zabierają go w ciągu ilu 12h? 24h? I idzie na dożywocie.

Wciąż nie mogę wyjść z podziwu, jaką idiotkę zrobili scenarzyści z tej młodej studentki. Potężny "Plot Armor" tylko pod stworzenie 5tego sezonu. Jestem mega zawiedziony.



ocenił(a) serial na 7
Anrzej96

No mi szkoda tej studentki i jego kolegi. Niemniej rozumiem twórców, Joe ma być wolny, ma być brutalny, ma robić swoje, to jak poprowadzili tą postać pokazuje, która strona Joe jest na wierzchu, ta gorsza-bezwzględna, bez żadnych wyrzutów sumienia. Nawet związek z Kate to inny rodzaj związku niż z pozostałymi dziewczynami.
Co oni jeszcze wymyślą na sezon 5?
Joe to fajny bohater, ale cały czas mnie przerażenie bierze gdy pomyślę o spotkaniu takiego gościa w życiu realnym. Czekam na zakończenie jak w better call Saul.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones