Ty (2018)
Ty: Sezon 4 Ty sezon 4, odcinek 1
odcinek Ty (2018)

Joe jedzie na wakacje

Joe Takes a Holiday 50m
7,3 311
ocen
7,3 10 1 311
Ty
powrót do forum s4e1

4 sezon

ocenił(a) serial na 9

Czekam na 4 sezon z Viktorią Pedretti i mam nadzieję, że już na początku serii przejmie pałeczkę od głównego seryjnego mordercy, bo ten się już "przejadł"i jest zbyt przewidywalny.

Jarek_Bartkowski

Victoria oraz showrunner serialu potwierdzili że Love nie wróci do serialu. Ona nie żyje. Ustalone było z aktorką że będą to tylko dwa sezony. Dla mnie niestety, też bym wolał aby to ona przejeła narrację. Stała się równie ważną postacią moim zdaniem co Joe. :(

Jarek_Bartkowski

Love niestety w swoim aktualnym dla serialu stanie zabijać nie będzie :P ale też mam nadzieję, że główny seryjny morderca się zmieni, bo schemat działania Joego jest już strasznie męczący

Taerimmie

Sezon 1 był najlepszy i tyle. Klatka. Pierwsze łowy.

Jarek_Bartkowski

Pierwszy sezon był super, drugi mimo wszystko gorszy, ale trzeci moim zdaniem turbosztos.

Świetne było to starcie między Joe, a Love :)

Jarek_Bartkowski

Jestem bardzo zawiedziona. 4 sezon beznadzieja. Nic nie trzymało mnie w napięciu, w niepewności.. wręcz byłam zirytowana. W sumie szkoda mi kilku godzin, które straciłam na obejrzenie tych odcinków. Lepiej byłoby poprzestać na trzecim sezonie i zakończyć produkcję.

aleksandra_kur

Zgadzam się. Obejrzałam pierwszy odcinek 4. Sezonu i zaczęłam drugi. Po jednej z pierwszych scen stwierdzam, że szkoda czasu. Pierwszy sezon był najlepszy.

ocenił(a) serial na 7
aleksandra_kur

od pierwszej chwili wiadomo, kto jest morderca. zero zaskoczenia :( wielka lipa

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones