Ty (2018)
Ty: Sezon 1 Ty Sezon 1, Odcinek 7
Odcinek Ty (2018)

Absolutność

Everythingship 41m
7,5 651
ocen
7,5 10 1 651
Ty
powrót do forum s1e7

Taka rzeczywistosc

ocenił(a) serial na 9

NIGDY NIE OGLĄDAŁAM SERIALU, KTORY BY TAK IDEALNIE ODWZOROWAL NIEJEDNA RZECZYWISTOSC KOBIETY, KTORA DOSWIADCZYŁA OSESYJNEJ DESTRUKCYJNEJ ZAZDROSCI U PARNERA. Wszystkie dialogi i myśli czy zachowania joe'a w zupelnosci sie pokrywaja w rzeczywistym mysleniu takich osob. Wiem z autopsji. Taka milosc potrafi stłamsić psychicznie jedną ze stron gdy druga jest przekonana, że oddaje sie cała i robi wszystko po to by ją chronić gdy tak naprawde ją krzywdzi i tłamsi psychicznie.

ocenił(a) serial na 9
wercix_4

Tłumaczenie się z każdego ruchu kroku, konrola, wieczne podejrzenia o zdrady, krzyki, przemoc, brak wlasnej przestrzeni, utrata znajomych, zamkniecie pod kloszem.

ocenił(a) serial na 8
wercix_4

Co do podejrzen o zdrade to Joe miał rację. Nie mylil się. Zdradziła go z terapeuta

Masz rację ze serial idealnie odwzorowuje toksyczna miłość. Mówiłaś o autopsji. Wspolczuje. Ja tez moge co nieco o niej powiedzieć. Podejrzewalem kiedys swoja laske o to ze mnie zdradza. Najchętniej ukradlbym jej wtedy telefon i obczail jej fejsa czy sms-y. Zachowywalem sie wtedy jak Joe w pierwszym sezonie(właśnie ruszam z drugim), z tym ze ja oczywiście nikogo nie zabilem :) I niestety-jak w przypadku Joe-nie mylilem sie. Instynkt oraz znajomosc jej zachowania mnie nie zawiodły. Przeszlem wtedy przez traume. Teraz juz o niej nie mysle i mam ja gdzieś, ale absolutnie nie chce slyszec o zadnym zwiazku. Od 5 lat jestem singlem. SZESLIWYM.

Nie usprawiedliwiam twojego ex. Ale po czesci go rozumiem. Ten serial idealnie odwzorowuje zachowania obu ludzi znajdujacych sie w toksycznym zwiazku. Chyba kolo od scenariusza miał podobne przezycia co my ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones