PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=428231}

Twarzą w twarz

6,7 11 915
ocen
6,7 10 1 11915
Twarzą w twarz
powrót do forum serialu Twarzą w twarz

Szczerze powiem, że ostatni odcinek w porównaniu do ostatniego z I serii nie dorównuje mu do pięt ;/ Spodziewałam się czegoś lepszego. Końcowa scena beznadziejna tak na prawdę zostawiająca wielki niedosyt. I nie wiem czy oni planują III serię czy nie , ale spodziewałam się czegoś innego na koniec.

ocenił(a) serial na 7
agatkaaa

Według mnie będzie 3 seria i będzie ona kontynuacja tej serii.Postanowili zrobić coś jak w Fali Zbrodni rozwalili kolie a potem w następnej serii pojawiła sie jego zona i chciała sie zemścić.Według mnie lepsze to niż,gdyby znów mieli sie pojawić całkiem nowi aktorzy i całkiem inna historia.Tak przynajmniej będzie zachowana jakaś spójność pomiędzy seriami.

kaczor54

Być może, ale wtedy jak miałaby się zacząć trzecia seria...

Że co ? Koleś sobie wszedł od tak bo mu się domek spodobał? Dali jasno do zrozumienia że wszedł raczej po to żeby ich zabić... Mnie to trochę przypominało zakończenie amerykańskiego horroru... przez 70 minut filmu toczy się akcja kolejne 10 minut to jak im wszystko uszło na sucho a ostatnie 2 minuty to sztampowe zakończenie że pojawia się coś niespodziewanego dające do zrozumienia że główny bohater i tak zginie.

agatkaaa

Ja też jak tylko zobaczyłem, że skończyło się tak jak było to wiem, że będzie 3 seria. Po co? Dla kasy i tyle. Szkoda tego serialu. 1 seria naprawdę była świetna choć z trochę szczęśliwym zakończeniem nad czym ubolewam ale 2 to porażka.. Mógłbym dodać, że zgapili sporo rzeczy od Prison Break. Aktor który grał tutaj generała bardzo podobny do Generała który pełni bardzo podobną funkcję w firmie w PB. Ci co oglądają wiedzą o co chodzi. Wyciąganie z więzienia Sikorskiego, groźba zabicia ich wszystkich, i rozkaz wyciągnięcia czegoś z banku dla Generała, żeby ich nie zabił. To samo było w amerykańskim PB.

mati0813

mati0813 ja Ciebie w ogóle nie rozumiem. W I serii zakończyło się happy endem dla Ciebie źle. W II serii zakończyło się tajemniczo, również źle. To jakie Twoim zdaniem ma być zakończenie? PB również ma kilka serii i nie narzekacie, że dla kasy itp. Co do filmów, seriali to w dzisiejszych czasach tylko dla kasy robią więc nie wiem w czym zdziwko.

Zresztą każdy z Was co by kręcił swój pierwszy film, serial kręciłby tylko i wyłącznie dla kasy. Więc po co te bezsensowne komentarze?

Pozdrawiam.

bandofbrothers

na stronie oficjalnej ktos napisal ze malaszynski mowil w wywiadzie jakims ze ma byc 3 seria oparta o historie tej Julie, angielki.
nie wiem nic o tym mowie tylko co przeczytalam.;]

linds20

A wywiad ktoś widział?

Nawet jeśli to prawda to zastanawiam się jak miałaby się zacząć III seria. Teraz wszedł ten koleś sugerując że coś im zrobić bo co? No a teraz zacznie się III seria że wszyscy żyją szczęśliwie tak i nagle w grę wchodzi Julie? Wtedy trochę to bezsensu bo zakończenie II serii nie trzymałoby się kupy.

ocenił(a) serial na 7
agatkaaa

tak jak skończyła sie II cd nastapi...proste


pzdr

ocenił(a) serial na 7
agatkaaa

Ale glupie zakonczenie :/ myslalam ze cos jeszcze bedzie jak ta babka podjechala pod ich dom :/ bez sensu

HollyShort

No tak bo ty byś wolała takie cukierkowe zakończenie buzi buzi i koniec filmu tak? Bardzo dobrze, że tak się zakończyło bo każdy by zadawał pytania: "A co z tą kobietą? Przecież ona nie została zatrzymana!". Mam nadzieję, że powstanie III seria i na tym koniec.

ocenił(a) serial na 7
bandofbrothers

Napisalam bez sensu bo jeszcze niewiadomo czy powstanie nastepna seria... Jesli powstanie zakonczenie ma sens, a jesli nie to nie wiem po co na koncu dali taka wstawke jak nie chca dalej nic wyjasniac.

ocenił(a) serial na 1
HollyShort

Z tego co czytałem nie będzie i całe szczęście, może TVN zrobi jakiś sensowny serial z Małaszyńskim, szczerze wątpie ale nadzieja matką głupich:D

ocenił(a) serial na 7
agatkaaa

I seria bardzo mi się podobała była dobra, trzymała w napięciu fajnie zagmatwana warta obejrzenia.
ale II to już porażka moim zdaniem biegali dzwonili szukali nie wiadomo czego te podchody żeby wejśc do skrytki bankowej...no bez sens...nie no I tak II nie

ocenił(a) serial na 10
pchla__szachrajka

Może ostatni odcinek II sezonu nie był tak dobry jak finałowy I sezonu, ale ogólnie wolę II serię.

2903

Fajne zakonczenie

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones