PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=809722}

Turbulencje

Manifest
6,7 10 981
ocen
6,7 10 1 10981
Turbulencje
powrót do forum serialu Turbulencje

400 dolarów

ocenił(a) serial na 8

Najbardziej co mnie teraz interesuje... To co, dostali w końcu te 400 dolarów które mieli dostać za to że polecą drugim samolotem (828)????

kowal1528

Chyba się przedawniło ;p

akima_

Mało tego, nie dostali nawet odszkodowania. Prasa też słabo się dobijała do pasażerów - kompletnie nierealistyczne to. Scenariusz się nie trzyma kupy. Jestem na pierwszym sezonie. Najgorzej napisana i zagrana postać to Vance, NSA jak z jakiejś kreskówki Marvella. Fajny pomysł na serial, ale jakby robiony przez dzieci. Oceniam go nisko, a u tak lubię go oglądać, jakościowo to jest jak good doctor.

ocenił(a) serial na 6
kowal1528

ja nie do końca rozumiem czemu rodzina się rozdzieliła. jeden z małżonków innyn samolotem leciał z jednym dzieckiem, drugi rodziec innym. Po co?

ocenił(a) serial na 8
amelq

Przecież dokładnie to zostało napisane w pierwszym poście tematu... Za zmianę na późniejszy lot mieli dostać kilkaset dolarów, a ze względu na leczenie Carla kiepsko stali finansowo.

ocenił(a) serial na 6
Sol89

no wlasnie to czemu wszyscy nie wzięli pózniejszego - Grace z córką

ocenił(a) serial na 8
amelq

Nie pamiętam, jak tak Cię to męczy to sobie obejrzyj ponownie pilot.

amelq

Olive chciała lecieć z ojcem i Carlem ze względu na PJ. PJ wykupił ostatnie miejsce, wiec Olive została z mamą.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones