PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=354026}

Tuż przed tragedią

Seconds From Disaster
8,1 796
ocen
8,1 10 1 796
Tuż przed tragedią
powrót do forum serialu Tuż przed tragedią

Nie znam lepszego dokumentu tego typu. Serial ten dokładnie pokazuje, jak dochodzi do katastrof. Z naciskiem na dokładnie. A zwykle to co oglądam w tv, to kończy się na gólnym omówieniu katastrofy bez szczegółów. A tu? Proszę bardzo! Po prostu rewelacja! A jako miłośnik astronomii i astronautyki najlepiej oceniam odcinki "Prom kosmiczny Columbia" i "Prom kosmiczny Challenger". A na 3. miejscu "Kursk". Jest w tym dokumencie znakomita muzyka. Zna ktoś jakieś strony, gdzie można ją sciągnąć? Po prostu... najlepszy serial dokumentalny o katastrofach!!!

hawkeye_tcz

ja oglądałem na yt tylko odcinek o titanicu...super

emillo97

ponieważ interesuje się titanicem i wyszukałem to na you tubie

hawkeye_tcz

W pełni podzielam Twoją opinię. Gdzie szukać odcinków? Bezpłatnie można ściągać z YT. Jest ich tam całkiem sporo. :) Oprócz tego programu polecam jeszcze Katastrofę w przestworzach. Oglądałem wszystkie odcinki, poziom bardzo zbliżony.

GPS_Grzegorz

Katastrofa w przestworzach również świetna. NGC pod tym względem naprawdę przoduje wśród stacji dokumentalnych. Pozdrawiam!

hawkeye_tcz

katastrofa w Fukushimie - leciał wczoraj bodajże na Puls2 - wiecie który to odcinek ? :)

mc_aural

Pierwszy z piątego sezonu w kolejności emitowania w telewizji (czyli odcinek 52 w ogóle). Natomiast to czy Puls pokazuje je w oryginalnej kolejności to druga sprawa (nie wiem jak puszczają)

http://en.wikipedia.org/wiki/Seconds_From_Disaster#By_original_broadcast_date

pozdro :-)

hawkeye_tcz

dzienx :)

ocenił(a) serial na 10
hawkeye_tcz

Popieram!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones