Trzynaście powodów
powrót do forum 3 sezonu

Lekcja: Kiepsko ci idzie w ruchanku? Poćwicz solówki na instrumentach ze sklepu erotycznego (jeszcze powinno wjechać jakieś grubo ciosane lokowanie produktu rodem z polskich seriali).
Typiarka przyznaje się, że podczas solówy myślała o kimś, o kim nie powinna. Jej rozmówczyni domyśla się, że chodzi o typa, który ją zgwałcił i odpowiada, że to nic takiego, bo to są tylko fantazje. Ciekawe, czy to samo powiedziałby partner owej onanistki. Co my tu mamy: rozbudzanie niewłaściwych pragnień uwłaczającymi fantazjami, wstyd, rujnowanie poczucia własnej wartości. Ostatecznie te fantazje doprowadziły do zdrady i porzucenia partnera, czyli krzywdy. Bo tamten był lepszy w łóżku. Ahh, postmodernizm, ahh, Ameryka.

ocenił(a) serial na 5
idj95

Scena seksu Jessiki i Alexa: "To nie działa: [masturbacja], moje ciało.". Zerwała z nim tuż po tym, jak nie udało jej się osiągnąć orgazmu, leżąc jeszcze razem nago w łóżku. A później poszła uprawiać "kinky" seks z Justinem, który wcześniej dopuścił swojego kolegę do zgwałcenia jej. Bo z Justinem "nie musiała niczego udawać". Ah, jak łatwo zrezygnować ze związku, gdy fizjologia nie dostarcza wystarczająco fajowej dawki hormonu szczęścia. Jeez, jakie to wszystko moralnie powykręcane.

ocenił(a) serial na 6
idj95

Seks jest ważnym elementem związku, ale rezygnować z partnera, zamiast szczerze o tym rozmawiać, spróbować jakiś sposobów. Co niesie za sobą ten segment? Warto zmieniać partnerów?

ocenił(a) serial na 5
Veselar

Nie chciałabym słyszeć takich tekstów, gdybym z przyczyn niezależnych nie była w stanie ofiarować mężowi tego "ważnego elementu". Dlatego uważam, że najważniejsze, by nie dokonywać wyboru partnera na podstawie atrakcyjności w pożyciu seksualnym. Seks zbliża wyłącznie na płaszczyźnie fizjologicznej.

ocenił(a) serial na 7
idj95

1. Jessica myślała nie o facecie, który ją zgwałcił, a o jej byłym wtedy chłopaku Justinie.
2. Nie wychodziło im w łóżku, więc nie rozumiem co złego w masturbacji?
3. Zerwała z nim dlatego, że nic do niego nie czuła i myślała ciągle o jej byłym.
4. Z Justinem nie chodziło o to, że był lepszy w łóżku, a że nadal się kochali.

ocenił(a) serial na 5
Lesza

1. wiem
2. seans serialu mam dawno za sobą, ale odniosłam wrażenie, że wiele rzeczy zostało przedstawionych w sposób szkodliwy
3. +
4. może masz rację, odniosłam jednak inne wrażenie - za bardzo podkreślony był aspekt przyjemności seksualnej

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones