PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=851848}

Trzy metry nad niebem

Summertime
5,5 3 047
ocen
5,5 10 1 3047
Trzy metry nad niebem
powrót do forum serialu Trzy metry nad niebem

Bardzo słaby serial

ocenił(a) serial na 3

Tytuł mnie zaskoczył i zainteresował. Pomyślałem - jeżeli będzie przynajmniej tak dobry jak film o tym samym tytule to super. Niestety, już po pierwszym odcinku ogromne rozczarowanie. Słaba gra aktorska, straszne nudy, zupełne przeciwieństwo hiszpańskiego filmu! Główny bohater ślamazarny,powolny, nudny, tak jak wszyscy pozostali. Do tego wszyscy aktorzy i aktorki - brzydcy (to subiektywna opinia). Ścieżka dźwiękowa lipna. Kurcze Netflix zafirmował taką słabiznę swoim logiem?

mercg

Brzydcy, serio?

atoanielawlasnie

Właśnie obejrzałam zwiastun i o ile dziewczyna da radę...to gość jest rzeczywiście ...mało ponętny, aż się dziwię, że nie wybrali kogoś innego do takiej roli, przecież nie musiał być błękitnooki...przecież to Włochy o ile się nie mylę;)

Chile

Ten gość (Ale) to jakaś porażka w serialu. Dlaczego takiego drewnianego aktora twórcy wzięli ????? Ślimak któremu zajumali muszle i połowę mózgu. Aż dziwne że dziewczyny za nim latały. I to fajne dziewczyny.

ocenił(a) serial na 3
mercg

Drewniane aktorstwo, główni bohaterowie flaki z olejem, ona jakby miała anemię, zero energii i ten wiecznie identyczny wzrok i wyraz twarzy, bohaterowie drugoplanowi jeszcze ok, na plus widoki, wakacyjny klimat i dużo słońca na ekranie, poza tym to serial w zasadzie którego mogłoby nie być, nie wnosi nic, z oryginałem niewiele ma wspólnego

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones