PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=811018}

Truth Be Told

6,8 1 143
oceny
6,8 10 1 1143
Truth Be Told
powrót do forum serialu Truth Be Told

Wciągnąłem cały sezon w jeden dzień. Naprawdę fajne serial z ciekawą fabuła i paroma zwrotami akcji, których się nie spodziewałem. Co więcej, to kolejna dobra produkcja z serii An Apple Originals. Widziałem już SEE, które dla mnie jest najlepszym serialem 2018 roku i skończyłem TMS.

tonaszamantra

co to za skróty seriali SEE i TMS?

kolega69

See to nie skrót, tytuł po prostu, TMS sama jestem ciekawa co to za serial

LolaL

Chodzi o The Morning Show. Najbardziej popularny serial Apple, notabene świetny, chociaż i tak uważam Truth be told za lepsza produkcje.

cumartesi

Polecam dać szansę Servant, też bardzo wciągający serial od Apple. Mało mają tych pozycji, ale jak już coś zrobią, to bardzo jakościowo.

lew890

Jest na mojej liście, ale zbieram się już odkąd wyszedł i jakoś nie mogę się przełamać. Kończę na tym jak poznaje rodzine - czyli na bardzo wczesnym pierwszym odcinku

tonaszamantra

Pełen zwiastun drugiego sezonu...
https://www.youtube.com/watch?v=MQuvOwjFaz0&ab_channel=AppleTV
Więcej najnowszych zwiastunów: Facebook Trailery Srailery

tonaszamantra

Drugi sezon słabiutki, choć jest poruszonych parę kwestii przede wszystkim prawnych z 1 sezonu, to nowa historia nie wciąga, a po tych 2 latach w zależności kiedy kręcili doszły jeszcze ideologie BLM. Ogólnie nie polecam, chyba że z jakiego sentymentu do pierwszego sezonu.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones