PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=617624}
2,6 17 378
ocen
2,6 10 1 17378
Trudne sprawy
powrót do forum serialu Trudne sprawy

smiech na sali

ocenił(a) serial na 1

to jest tak zalosne ze az smieszne xddd

ocenił(a) serial na 4
altenede

Mnie najbardziej bawi to że oni chcą przekonać że to nie jest rekonstrukcja tylko że to jest kręcone w centrum akcji! : D

Np znęcali się jacyś kolesie nad ziomalką ze szkoły i taki tekst narratora "podczas całego zajścia nikogo nie było dookoła. Na szczęście nam, wraz z ekipą filmową udało się nakręcić całe to zdarzenie".

Albo te wszystkie odepchnięcia kamery przez bohaterów... "proszę w tej chwili nie filmować, to naprawdę jest osobista sprawa" xD

Ja rozumiem fabularyzowano-dokumentalne seriale jak Sędzia Anna M. Wesołowska czy W11 gdzie nie próbują jakoś nabierać widza i jasno jest postawione że wszystko jest rekonstrukcją. Te seriale mogą się podobać lub nie (wiadomo że są dla niewymagającego widza) ale przynajmniej nie próbują z nas robić idiotów.

Poza tym historię przedstawione w Trudnych Sprawach są tak skrajnie debile że to się w głowie nie mieści ^^

KinoManiack

No dokładnie to samo myślałam, jak tu weszłam, nawet o tych samych przykładach. Albo w jednym odcinku próbują przekonać widza, że coś dzieje się naprawdę, a w kolejnym ten sam aktor gra zupełnie inną rolę. Ale ja lubię oglądać te głupoty dla śmiechu. A najbardziej z mamą zbijamy się z tej melodii, która leci na początku i po przerwie "Truudne spraawy"

ocenił(a) serial na 10
Igraszka

Czyli pokrótce, najlepsza polska komedia ! ;) 10/10 z czystym sercem ;)

Tokash

to nie jest na faktach ?!

xavor

hahahah ale żeś przesadził(a) ; p Ja uważam ,że melodyjka z Dlaczego ja? jest bardziej "neo" .

ocenił(a) serial na 1
victory15

Arcydzieło kiczu 1/10, ale jednak najśmieszniejszy polski serial.

ocenił(a) serial na 2
Igraszka

I ten głos tego gościa, który to śpiewa:D

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Dupato

lol ? xd

xavor

Ty przesadziłaś ,ale on rozwalił system : D

victory15

pytam sie czy to jest na faktach autentycznych czy nie

xavor

to jest na faktach autentycznych, wiem bo jeden z odcinków jest o mnie. Jeśli masz ciekawą historię to wyślij im na mayla, jak okarze sie, że ciekawa i wmiare wiarygodna to aktorzy ją zagrają :)

ocenił(a) serial na 1
Dupato

to dobrze że się "OKARZĘ"

użytkownik usunięty
altenede

najlepszy był Dariusz ;D

Dupato jak o tobie ? ktory odcinek o tobie ? xD

xavor

Pewnie ten o Dariuszu : D , nie no żart hahahha

victory15

tak chcialem napisac:D

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones