PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=617624}
2,6 17 375
ocen
2,6 10 1 17375
Trudne sprawy
powrót do forum serialu Trudne sprawy

Zaraz z rana lecialy kreskówki żeby dzieciaki mogły się rozweselic przed szkołą :D potem kiepscy,miodowe lata,sabrina nastoletnia czarownica, Świat według Bundych,Alf,kochanie zmniejszyłem dzieciaki, nawet z powrotu ostrego dyżuru bym się cieszył :( a tak to mamy malanowskiego dlaczego trudne ukryte sprawy pielęgniarki i inne bzdety które nie wiem jakim cudem mają jakąkolwiek oglądalność polska telewizja zeszmaciła się na MAXA!!!

sadzik444

Chłam przez który lepiej nie oglądać polskich kanałów. Ten kto to wymyślił powinien się wstydzić.

użytkownik usunięty
sadzik444

Nie pozostaje nic innego jak po prostu tego nie oglądać.

ocenił(a) serial na 1

Dokładnie, nie rozumiem jak TV widząc rosnącą popularność internetowej telewizji. Nadal idą w tym samym kierunku.

sadzik444

Czego nie rozumiesz? Gdyby im się nie opłacała produkcja tego typu śmieciowych treści to by tego nie robili.

użytkownik usunięty
marcin261287

To jest właściwa odpowiedź. Niby nikt nie ogląda "Trudnych spraw" i innych bliźniaczych paradokumentów, a i tak dalej kręcą nowe odcinki. Zawsze tak jest,że ludzie krykują tego typu produkcje, a oglądalność wciąż jest. Taka właśnie jest mentalność ludzka. Zresztą to nie tyczy się tylko i wyłącznie paradokumentów, ale wszystkich seriali emitowanych w tv.

ocenił(a) serial na 1
sadzik444

Myślę, że to własnie "rozwój" telewizji internetowej przyczynił sie do powstania takich chłamów jak paradokumenty. Młodsza widownia już raczej wybrała Netflixa, bo kto teraz ogląda telewizje? A no zazwyczaj to są osoby w starszym wieku które właśnie interesują takie paradokumenty. Myślę, że dlatego kręcą taką szmire, bo to ma dużą oglądalność no i kasa się zgadza. Nie mówiąc już o tym, że takie chłamy są wręcz śmiesznie tanie w kręceniu, bo niby ile tacy "aktorzy" z ulicy zarabiają? Może 300-500 zł za odcinek nie sądze, że więcej. Niestety obecna ramówka Polsatu czy TVN'u to obecnie są tzw. zapchajdziury na okrągło pokolei lecą te same gnioty jak Dlaczego ja, Trudne Sprawy, Zdrady itd. Kompletny upadek telewizji. Jeszcze jak byłem dzieckiem to pamietam jak na Polsacie leciały fajnie seriale typu Miodowe lata, Świat według Kiepskich, Rodzina Zastępcza czy amerykańskie Czarodziejki (i jeszcze jakieś były, ale juz nie pamietam )i to się naprawdę dało oglądać z sentymentem wspominam ten okres. A teraz to dosłownie brakuje słów jak się widzi takie odmóżdżacze jak te paradokumenty

ocenił(a) serial na 1
Ploboszcz_Ploboszcz

Dlatego powinni stworzyć odrębną stację telewizyjną, w której by sobie do woli na okrągło puszczali te parakretynizny. No może dwie takie stacje, bo w końcu połowa z nich jest polsatowska, a druga połowa tvnowska. I by się oczyściło główne stacje z tego szamba. Co nas obchodzi, że te parakretynizny są tanie w produkcji? Produkty na bazie cukru też są znacznie tańsze niż na bazie naturalnych składników, owoców itd. Jak ktoś chce zajadać się cukrem zamiast malinami, truskawkami czy bananami, to niech sobie żre ten cukier nawet przez całe lato. No przecież jest tańszy od owoców! Jak ktoś woli produkty seropodobne i czekoladopodobne, to niech sobie je spożywa zamiast prawdziwego sera i prawdziwej czekolady.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones