PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=617624}
2,6 17 378
ocen
2,6 10 1 17378
Trudne sprawy
powrót do forum serialu Trudne sprawy

Odcinek 36 - 100/10

użytkownik usunięty

Fenomenalny, zasługujący na miano kultowego. Ledwo przeżyłam obiad, oglądając go
dziś. :D To o panu Marcinie, którego żona tak zniszczyła psychicznie iż uwierzył on w to, że
nie jest zdolny do zrobienia prania po powrocie z pracy, która polegała na podnoszeniu i
opuszczaniu szlabanu. Cały odcinek to JEDEN WIELKI CYTAT.
To nowy rodzaj skeczu.

Wszyscy aktorzy grali na równym poziomie. Na który nie ma skali. W sumie, jak na ofiarę
psychicznego i fizycznego znęcania się, ten aktor zagrał rewelacyjnie, a Maria też nieźle
darła ryja.
Nie mogę go nigdzie znaleźć online, jak ktoś wie gdzie jest niech pisze.

Pierwsze 2 części są genialne. Ten zwierzęcy strach przed tym, że żona wróci z pracy i
zobaczy, że sukienka skórczyła się w praniu - bezcenny. To, że pan Marcin - wrak
człowieka nie mógł pogodzić podnoszenia szlabanu z rozmową przez telefon, k urwa, a
patrząc na mieszkanie jego 18-letniej córki odniosłam wrażenie, że następny odcinek
będzie o sponsoringu.
Rada lekarza po zobaczeniu siniaka - proszę nie dzwigać i ograniczać mimikę twarzy. :D
I ta tajemnicza nazywa "ośrodek dla mężczyzn".
A i to napięcie przy scenie pakowania - wiedziałam, że się nie nabierze, hehehe.
Nie ogarniam tak niskiej oceny, powinna być wyższa od bundych. To, że serial nie ma "komedii" w gatunku nie oznacza, że nie jest jednym z najlepszych seriali komediowych (słowo paradokumentalny dodaje smaczku) który był kiedykolwiek emitowany na polsacie!

Takie debilne teksty jak z tą twarzą to po prostu efekt tego, że w serialu nie używają scenariusza, tylko po prostu "szyją". Może to i lepiej, jest śmieszniej. A ofiara- zgadza się, zagrała bardzo dobrze.

Co do oglądalności to serial ten jak popatrzyłem w statystykach przyciąga przed telewizory średnio 1,38 mln. ludzi. To czyni go lidera w swoim paśmie. Co ciekawe takie wyniki ciągną za sobą kolejne seriale paradokumentalne. W TVP2 będzie robiony przez tych samych ludzi, a Polsat postanowił wyprodukować taki oto twór: http://www.wirtualnemedia.pl/artykul/x-diaries-love-sun-and-fun-milosne-przygody -polakow# - też robiony przez Khamidowa.

vieira4

Ooooo to juz się doczekac nie mogę hahahah

victory15

najlepiej jak jego żona morde darla hahaha

użytkownik usunięty
Inspire

Taaa. :D Przypominała mi złego robota Marię z Metropolis.

ocenił(a) serial na 2

To faktycznie było kultowe. Najlepiej, jak Maria z oburzeniem wołała do kamery: "Jak to, on chce iść do pracy?! A kto mi jajecznicę zrobi?!" Padłam ze śmiechu.

Mam kolejną propozycję do kultowych odcinków. Dzisiejszy, z gościem, który wygrał 700 tysięcy w totolotka (notabene, to jego matka skreśliła liczby, a on zabrał kupon po prostu), po czym nakupił sobie nowych rzeczy, auto, mieszkanie, podczas, gdy jego ojciec cierpiał z powodu bólu zębów. "On kupuje nowe rzeczy, a Edmund nie ma za co iść do dentysty!"- wypowiadała się wzburzona matka wyrodnego syna do kamery. Dalej było coraz lepiej: syn zaproponował jej pracę u siebie w nowym mieszkaniu w charakterze... sprzątaczki i ona ją przyjęła, żeby "zarobić ojcu na zęby". Pomijam fakt, że nawet prywatne leczenie kosztuje max 80-90 złotych od zęba (no, chyba, że przypadek jest bardziej skomplikowany), ale mieszkanie urządzone "na bogato", a oni płaczą, że nie mają na leczenie u dentysty. Coś tu jest nie tak. No, padłam po prostu jak to usłyszałam. Potem jednak synalek zmienił zdanie, zatrudnił ojca w swoim nocnym klubie jako "złotą rączkę", i kazał mu zrobić kosztorys leczenia zębów (!), przy czym wyszła mu jakaś astronomiczna kwota 10.000zł! Na to syn zaproponował, że zabierze ojca na Ukrainę, żeby tam mógł zrobić sobie te zęby . Śmiałam się cały odcinek, nawet obiad było mi ciężko jeść. Polecam, myślę, że ten odcinek szybko zyska status kultowego.

użytkownik usunięty
zapatrzona_w_slonce

Brzmi kosmicznie. Szkoda, że nie oglądałam.To przez to, że wczorajszy odcinek był średni.

zapatrzona_w_slonce

Tak, odcinek był kosmiczny. Chyba jeden z najlepszych. Co kilka minut tekst o tym, że nie mają na zęby dla ojca. ;P

ocenił(a) serial na 1
Aqu

Ten odcinek był piękny, naprawdę ^^

ocenił(a) serial na 9
Evilminded

Macin i Maria < 33

Najczęstszy temat naszych żartów .
Tego nie da się opisać, po prostu POLECAM wszystkim ; DD

ocenił(a) serial na 10
krytyk_mm

Najlepszy odcinek ! ; D

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones