PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=617624}
2,6 17 378
ocen
2,6 10 1 17378
Trudne sprawy
powrót do forum serialu Trudne sprawy

Jeden z lepszych odcinków "Trudnych spraw". Odcinek opowiadał o 14-letnim Kubie, który został oskarżony o obmacywanie koleżanek z klasy. Sam główny bohater oraz ingerencje jego matki wywołują salwy śmiechu. Rewelacja! :D

marynafilmwebie

oglądałam. Fajny xD

Stevie_konisiowata

Taak. Matka wprost genialna. Zwłaszcza jak poszła porozmawiać z klasą. xDD

anymore

Mój syn zamyka się w łazience i płacze haahhahah

victory15

Haha. Odcinek świetny. :)

pastusia

"Jaką ku*wa bluzeczkę?!" - zdecydowanie perełka całej serii Trudnych Spraw :'D

siedemzapalek

Z którego to ? " Nie moja wina ,że pani sym ma mentalnosc ofiary " ahahahhahaha

victory15

W tym samym, jak matka próbuje go wyciągnąć do szkoły, a on leży w zajebistych kalesonach <3 "te zachowanie, które te dziewczyny robiom" kocham!

siedemzapalek

Ale wg. mnie najlepszy tekst to : ,,,Nie obmacywałem jej.Ona kłamała.Od 1 dnia chciała mnie zniszczyć". Aktorstwo na najwyższym poziomie.

Chesterek666

To nadało odpowiedniej grozy scenie, jak również dramatyczne "Zaszczelę Cię!" przed szkołą.

siedemzapalek

Ja nie mogłam z "wstrząsającej" opowieści Kuby, kiedy tłumaczył dlaczego inni się na niego uwzięli:
"To było tak. Chciałem kupić w sklepiku picie. Stałem w kolejce i wtedy podeszła ta Anka z koleżanką. Próbowały się wepchać przede mnie, więc powiedziałem żeby poczekały aż nastąpi ich kolej. Więc te zaczęły mnie straszyć tym, że pożałuję i takie tam. No, i skończyło się tym, że po prostu naparła na mnie i zaczęła wrzeszczeć, że ją obmacuję i się popłakała. I oczywiście wszyscy jej uwierzyli. A mnie nikt."

No po prostu bohater. Nie mogli wymyślić lepszej historyjki? Kto normalny oskarża kogoś o molestowanie, dlatego, że ktoś nie przepuścił go w kolejce. No błagam...


"Jaką ku*wa bluzeczkę?!"
haha

anymore

A już pamiętam ; D .

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones