PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=617624}
2,6 17 378
ocen
2,6 10 1 17378
Trudne sprawy
powrót do forum serialu Trudne sprawy

Elo

ocenił(a) serial na 10

Ogląda ktoś własnie odcinek o ojcu, który wydawał swoje pieniądze na czapki meczowe?

ocenił(a) serial na 2
Dangeris

Oglądałam, ale odebrałam ten odcinek zupełnie inaczej.

użytkownik usunięty
Dangeris

Jeden z moich ulubionych odcinków xD
Biedna Lena...

ocenił(a) serial na 2

No bardzo biedna hehe.

Sfałszowała puszkę i wyłudzała kasę od ludzi, udając kwestującą osobę i ukradła matce kasę z portfela, żeby mieć czym zaszpanować w szkole. Ciągle sępiła, wrzeszczała daj, daj, daj.....A jak stary jej tłumaczył, że musi opłacić rachunki, prąd itp. ona odpowiedziała "Jasne twoje zachcianki są zawsze ważniejsze". W tym miejscu normlanie myślałam, że walnę na glebę ze śmiechu xD Potem matka stawała po jej stronie, zresztą było widać, że dla niej liczy się tylko Lenka. Aż wkońcu, wkurzyła się i przejęła kontrolę nad domowym budżetem aby Lenka zawsze mogła sobie wziąść kasę. I przy okazji wywaliła z domu męża, bo ten miał już dość kolejnych zachcianek rozpieszczonej córeczki. Oczywiście później okazało się, że ojciec jest oszustem, który okradł własną córkę. Była sprawa w sadzie itp. itd. I można powiedzieć, że małżeństwo z przesżło 20-sto letnim stażem rozpadło się, przez rozwydrzoną małolatę.

Niesamowite jaki model rozdziny promuje Polsat. Po owym odcinku, nikt już mni nie wmówi, że polskie seriale nie ogłupiają.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones