PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=617624}
2,6 17 375
ocen
2,6 10 1 17375
Trudne sprawy
powrót do forum serialu Trudne sprawy

Nie wiem kto postanowił wyreżyserować to coś, nie pojmuję również ludzi
oglądających to i
(fuk!) lubiących. Każdy odcinek jest dennie reżyserowany, wraz ze sztucznym
zachowaniem
'bochaterów' którzy najczęściej tylko wku.rwiają widza. Zawsze pojawiają się kultowe
sprzeczki oraz przerywniki w formie spowiadania się przed kamerką.. Wtf? Jestem
pewien,
że byle osoba z ulicy wzięta na stanowisko reżysera, wyreżyserowałaby o wiele lepszy
serial,
o ile można to nazwać serialem. Cały pomysł wziął się chyba nie z tego świata, bo
jakoś
trudno dostrzec połączenie tych problemów ukazanych na ekranie, a prawdziwych,
rodem z
rzeczywistości. Zawsze chodzi o coś debilnego i niesłychanie banalnego, jakaś laska
przespała się z murzynem będąc jednocześnie zaręczona, jakaś Ania sypia sobie z 15
letnimi chłopakami.. Wtf po raz drugi.

Temu czemuś już nawet zmiana treści nie pomoże. To trzeba zburzyć i zakopać.

ocenił(a) serial na 3
DeathMetal

Uważam, że ocena 1 to za wysoko. Specjalnie dla tego serialu powinno być 0 ;).

Lipstick_92

Napisała to osoba co wystawiła 3.

DeathMetal

A ja nie pojmuję ludzi, którzy zgodzili się w tym grać.

Rini

No jak to co? pierdzieli w fotel nie chciało im się normalnej roboty wyłapać to se znaleźli pseudo-plan i pseudo-twórców tych ścierw i zagrali trochę powydzierali ryję dali im łatwą kaskę i byli w kontakcie z tymi nierobami ot cała bajeczka.

ocenił(a) serial na 1
DeathMetal

Zgadzam się poza tezą że jest to upadek kina polskiego. To jest serial telewizyjny a telewizja z kinem ma tyle wspólnego że czasami emituje filmy. Poza tym to propagowanie dennej popkultury przez telewizję to nie tylko polski problem. Mieszkam w Niemczech i oglądam niemiecką telewizję. Szlak mnie trafia gdy publiczna ARD cz ZDF dla której płacę abonament serwuje różne "Sturm der Liebe" czy "Rote Rosen"

ocenił(a) serial na 2
DeathMetal

Moim zdaniem, tego typu produkcje, czyli paradokumenty tak zwane, nie powinny być w bazie FW. Ktoś powinien nad tym zapanować.

DeathMetal

11 lat od twojego komentarza a tego gowna wciąż pełno w tv, i ciągle powstają nowe seriale tego typu, osobiście nie jestem w stanie wytrzymać nawet 1 minuty patrząc na tego typu ścierwo telewizyjne bo dostaje stanu depresyjnego widząc tego typu programy. Nawet tego nie oceniam bo jak dla mnie to dać temu 1 to zaszczyt dla takiej produkcji, powinna być skala na minus bo zero to wciąż zbyt wysoka ocena.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones