PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=599993}
6,9 1 038
ocen
6,9 10 1 1038
Transformers: Prime
powrót do forum serialu Transformers: Prime

(Jeśli film-web będzie łaskaw ) To będzie na różne tematy

Kacper_Rudtka

Pierwszym tematem będą Predacony takie porównanie Beast Wars z Prime

ocenił(a) serial na 10
Kacper_Rudtka

Czekam na opis ;)

ocenił(a) serial na 10
Megatronusia_TFP_Fan

Co do Predaconów też mam sporo pomysłó
(sory że będe troche z odp. się spóźniała ale komp mi komentarze nowe troche długo ładuje)

Megatronusia_TFP_Fan

W Beast Wars Predacony są potomkami Decepticonów a w Prime są pierwszymi mieszkańcami Cybertronu.
Beast Wars mamy całą grupę różnych charkterów (Megatron - spokojny ale przebiegły , Waspinator(Osator )- służy i jest najsłabszy z predaconów ,Treasurer (uwaga z tym mam lekki problem)- odpoowiednik Starscrema (Megatron daje mu na chwile trochę porządzić Predaconami ) i tak dalej i tak dalej
A w Prime (nieliczne filmu)mamy jednego Predacona Predcon King (Wiem że źle napisałem ale nigdy nie mogę zapamiętać jego nazwy )( W parodii Megatron nazywa go Staszkiem :))

ocenił(a) serial na 10
Kacper_Rudtka

Co do pierwszych mieszkańców Cybertronu w Transformers Prime wystąpił błąd:
Prima był pierwszym Transformerem i stworzyl Prime'ow a Predacony pojawiły się zanim pierwsze Transformery pojawiły się na Cybertronie. Wychodzi na to że Predacony są starsze i silniejsze niż prime'owie. :)

Megatronusia_TFP_Fan

Chyba było ich dwunastu no ale może się zgadzać (ale trochę było by ciekawie gdyby one nie zostały stworzone z Primusa tylko Ewoluowały z tych Primów)

ocenił(a) serial na 10
Kacper_Rudtka

No też tak mogło być, ale Prime'ów było mówione że było ich 12, na jednym zdjęciu z opowiadania Ratchet'a było ich 11 a na innym 13 XD.
To było jak dla mnie niezrozumiałe.

Kacper_Rudtka

Dobra kolejny Temat o japońskich Transfomersach (Mówię tylko o Masterforce)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones