PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=484288}

Totalna porażka

Total Drama
7,6 10 847
ocen
7,6 10 1 10847
Totalna porażka
powrót do forum serialu Totalna porażka

Powiedzmy sobie wprost - Heather jest typem dziewczyny, której każdy się boi i nikt nie chciałby być zmuszonym do egzystowania z nią (w rodzinie, szkole, obozie itp.). Jest wredną, zarozumiałą, przebiegłą, podstępną, egoistyczną, egocentryczną panną pozbawionej jakiegokolwiek wyczucia taktu, empatii i litości dla jej ofiar będącymi jedynie starannie wyselekcjonowanymi szczebelkami w drabinie kariery. W dodatku (o zgrozo!) ma wyczucie stylu, jest ładna, zdeterminowana, pracowita, znakomicie oreintuje się w sposobach manipulacji i zna się na ludzkiej psychice. Po prostu, wszelakie predyspozycje, by zostać znienawidzonym charakterem nr 1.

O dziwo, ja tak nie myślę - w dodatku, o nieba!, odkryłam, że wiele osób lubi Heather (choć przyznaję, nie spotkałam się z tym na polskich forach, ino na tych obcojęzycznych). Jak to się dzieje?

Według mojej skromnej osoby, Heather to świetnie zbudowana postać - nie jest obojętna widzowi, ma swój własny charakter, wydaje się żyć własnym życiem (nadane jej cechy idealnie pasują do podejmowanych przez nią decyzji - taka akcja-reakcja). I, jakby nie patrzeć, gdyby nie ona, byłoby może nie nudno, ale zdecydowanie mniej zakręcenie i zbyt łatwo :)

Podsumuwując moje długie wywody - lubię Heather, tym niemałą satysfakcję sprawia mi patrzenie na jej porażki :) (jej widok po ogoleniu - MIŚtrzostwo! :D)

Bardzom ciekawa waszej opinii.

Pozdrowienia i niech kisiel rybny będzie z Wami ^^

Kazik_chan

Ja lubię Heather. Te intrygi - ktoś taki jest potrzebny w każdym reality show.

exstar

Heather to zdecydowanie moja ulubiona postać. Szkoda, że nie była z Duncunem. Byłaby z nich niezła parka. Heather o wiele lepsza od głupio-mądrej Courtney.

agyness

No bez heather to WTP by było trochę nudnawe
ale w drugiej serii będzie już mniej przebiegła

Kazik_chan

Jest super. Szkoda, że nie jest z duncanem lub Justinem.

Kazik_chan

Ja tam nie zbyt ją lubię z powodu wrednego charakteru, ale zgadzam się, bez niej było by nudniej.

ocenił(a) serial na 10
Kazik_chan

Ja ją nie spacjalnie lubie, ale bez niej niebyłoby tak samo.

Kazik_chan

Ja uważam ,że Heather nie jest wredna sama z siebie. Parę miesięcy temu przeczytałam gdzieś , że Heather kiedyś była brzydka, gruba , pryszczata i sama była odpychana. I zachowuje się teraz wrednie ,ponieważ chce tego uniknąć. W 27 odcinku WTP sama porównywała bycie zła do narkotyku.
Więc Heather nie jest ,,krową" bez powodu. I dlatego to jest moja ulubiona postać. ;)

ocenił(a) serial na 10
xSzynszyla

Ja również bardzo ją lubię z tego powodu. Postacie, które są wredne bo takie po prostu są wydają mi się trochę nudne.

ocenił(a) serial na 9
Kazik_chan

Heather to najlepsza postać Totalnej Porażki. Bez niej byłoby nudno, jest piękna, inteligentna, łączy sobie wiele cech negatywnych (z przewagą) i pozytywnych też. Szczególnie w drugim sezonie odkrywamy, że ma też dobre strony. Wydaje mi się, że na czas "konkursu" jest aż tak bardzo bezlitosna dla swoich konkurentów, bo po prostu chce wygrać :)

ocenił(a) serial na 6
Kazik_chan

Heather jest genialna. Jak oglądałem bodaj w 2008 1. sezon to jej nienawidziłem, ale masz rację.

użytkownik usunięty
Gabi8005

To prawda. Chyba tylko Mal jest od niej lepszy.

ocenił(a) serial na 6

to nieźle wku*wiało, że praktycznie w kazdym odcinku zapewniała sobie nietykalność.
powinna wygrać, szkoda że nie przewidziała że Gwen namówi Owena do współpracy

użytkownik usunięty
Gabi8005

To dziwne, że jest w związku z Alejandro. Mam pytanie. Duncan został aresztowany, ale później był widziany w balonie. Myślisz, że Chris zapłacił za niego kaucję czy porwał ?

ocenił(a) serial na 9
Kazik_chan

Ja jej strasznie nie lubię, za jej charakter i w ogóle jest taka... przewidywalna. Od razu wiadomo, że jej nie wywalą, bo trzeba utrzymać fabułę, a przez nią wypadło z programu mnóstwo świetnych postaci... jest do bani.

A, i jeszcze bonus: w ogóle nie uważam, że Heather jest ładna :D Ma brzydkie włosy (kolor szczególnie) i z twarzy taka... przeciętna. Jasne, wiadomo, są gorsze (np. Beth), ale Heath niczym się nie wyróżnia z wyglądu, nie zapada w pamięć. O wiele lepsza jest Izzy/LeShawna/Gwen/Bridgette... a to tylko postacie z I sezonu :)

ocenił(a) serial na 8
CassandraMcFly

Ona była taka ekstremalnie survivalowa może wredna ale inteligenta. No nie można tej cechy połączyć z innymi pozytywnymi.

ocenił(a) serial na 9
Kazik_chan

A ja z antagonistów najbardziej lubię Scoota. Wyrzucił z programu bezpośrednio o wiele więcej osób niż Heather czy Alehandro...

Kazik_chan

Heather nie jest do bani... to jedna z lepiej nakreślonych antagonistek w historii CN tamtego okresu.
Miała cel, inteligencje, brak hamulców...

Moim zdaniem, z czasem trwania serii (przez sezon trzeci w zwyż) postać się zniszczyła.
Wprowadzili postacie jeszcze gorsze od Heather (teoretycznie) aby tak jak powiedział ktoś w finale trzeciego sezonu "ona jest tą dobrą". I weszła w pseudozwiązek-spółkę z Alechandro.

Moim zdaniem najlepszy koniec miała w pierwszym sezonie, gdy znienawidzona odpadła jako trzecia, bez włosów itp. I gotowała się w swoim własnym sosie.

A wraz z kolejnymi sezonami myślałem, że Heather raczej się postanowi "nawrócić", przeczuwałem, że ktoś jest w głowie zakręci, ale bardziej spodziewałem się rozwiązania podobnego jak w komediach romantycznych dla nastolatków, z podobną bohaterką jak Heather.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones