PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=484288}

Totalna porażka

Total Drama
7,6 10 844
oceny
7,6 10 1 10844
Totalna porażka
powrót do forum serialu Totalna porażka

Gwen x cody?

ocenił(a) serial na 8

Czy tylko ja żalowałem, że nic nie wyszło z tego związku? Zamiast inteligentnego i zabawnego faceta jest jakiś banalny przystojniak z gitarą. Poza tym strasznie mu wspołczulem. Tyle sie starał i wycierpiał i guzik z tego miał.

ocenił(a) serial na 10
Wostock

Mi było trochę szkoda Cody'ego,a ale skoro twórcy ostateczne (w pierwszym sezonie) zdecydowali, że ma być z Trentem to mi to jak najbardziej pasuje. Zresztą później pojawiła się Sierra dla której zresztą Cody nie był zbytnio sprawiedliwy.

ocenił(a) serial na 8
Andrzejcoolziomek

Znaczy nawet pod koniec jakoś to zaakceptowałem, ale wciąż mnie wkurza, że taki świetny serial ma rysę. Para, która dostarczałaby mnóstwo zabawnych sytuacji i za, którą trzymałoby się kciuki zostaje zastąpiona najgorszym banałem. Tam nawet nie było żadnych poważnych spięć, sielanka jak na alpejskich stokach.

Andrzejcoolziomek

Cody miał powody, by odrzucić Sierrę

Wostock

No, to by było po prostu piękne

FilmwebGuy

Ostatnio widzę wśród fanów, zmożoną aktywność Codycentryzmu. Widocznie takich fanek jak ta Codyego (na podstawie której ponoć powstała Sierra) nie była tylko pojedynczym przypadkiem.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones