PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=96266}

To

It
6,8 21 792
oceny
6,8 10 1 21792
6,7 6
ocen krytyków
To
powrót do forum serialu To

Eddie umarł. Budził moją ogromną sympatię przez cały film i liczyłam, że w końcu mu się poszczęści, a tu taki koniec :(.

ocenił(a) serial na 8
Szarobure

Musisz być niezwykle wrażliwa :)

Spoko, to tylko film :)

Rob_Rock

Moze to i fillm, ale bardzo życiowy :/

ocenił(a) serial na 7
Szarobure

Ciekawe jak oceniasz książkę Stephena Kinga, ona sama jest jeszcze bardziej życiowa...

ocenił(a) serial na 5
Szarobure

Ja właśnie skończyłem książkę i poczułem się jakby ktoś wbił mi sztylet w serce...był najfajniejsza postacią.

ocenił(a) serial na 7
Szarobure

Czułem ten sam fizyczny ból zarówno podczas oglądania serialu jak i czytania książkowego oryginału, jego śmierć zasmuciła mnie jak zabójstwo Georgiego i samobójstwo Stana. Eddie zdobył od razu moją sympatię, z pozoru najmniejszy, najsłabszy, najbardziej kruchy, ale gdy trzeba było okazał się twardzielem, plującym w twarz zagrożeniu, ostatecznie ginąc za przyjaciół. To co nie pozwalało mi się cieszyć z zakończenia książki to fakt, że jego zwłoki zostają w podziemiach, a resztę ocalałych ponownie ogarnia zbiorowa amnezja, zacierając powoli wspomnienia, twarze i imiona przyjaciół. Zobaczymy co przyniesie 2019 rok...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones