PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=171113}

Thierry Śmiałek

Thierry la Fronde
6,7 39
ocen
6,7 10 1 39
Thierry Śmiałek
powrót do forum serialu Thierry Śmiałek

Thierry Śmiałek

ocenił(a) serial na 7

serial emitowano w TV chyba na początku lat 80 bodajże, to był mój pierwszy serial ogladany za małego dzieciaka, ale na tyle wyrazisty, że pamiętam do dziś głównego bohatera. Francuski Robin Hood. A teraz właśnie całą serię składajacą się z 53 odcinkow odnalazłem a wiec wkrotce ponownie czeka mnie powrót do dziecinstwa i sredniowiecznej Francji. Szkoda ze zaden program tv nie emitował ponownie tego serialu. Moze gdyby go poddano koloryzacji znalazłby szybko chetnych operatorów.

Jarek711

Lata siedemdziesiąte - Ekran z bratkiem

ocenił(a) serial na 6
tokszok

Tak jest

Jarek711

A FW jak zwykle nie honoruje polskich tytulow filmow i seriali emitowanych w tv w czasach PRL. "Bo nie ma potwierdzenia na stronach WWW". Dla nich jak czegos nie ma na IMDB to nie istnieje. Maja gleboko gdzies, ze uzytkownicy to znaja i pamietaja! "Thierry Smialek". Zagral go przez chwile Luis de Funes w ktoryms z Zandarmow. Muzyke z czolowki pamietam do dis, choc ogladalem ten serial w dziecinstwie.

CyboRKg

Nie do wiary! Udalo mi sie przekonac wera do zmiany tytulu na polski :O

CyboRKg

Dokonałeś niemożliwego. ;-)

Jarek711

Oglądało się. Jeszcze Ivanhoe z Rogerem Moorem.

eltoro10000

Przez serial Ivanhoe stracilem konto na YT. Wstawilem takim kiedys pierwszy odc. Wszystko bylo ok do smierci R. Moore`a. Nagle sypnelo sie pod filmem ponad 100k kondolencji. Zglosili mnie gnoje od praw autorskich i teraz musze korzystac z innego konta, bo tamto jest nie do odzyskania.

CyboRKg

Smutne. A teraz widzę, ze jest mnóstwo odcinków na YT.

CyboRKg

Dlatego nie wstawiam na syf YT gdzie JEST ame£ykanska CENZURA "wolności" i "demokracji" tylko wstawiam na Rumble i vk(kropka)com

ocenił(a) serial na 6
eltoro10000

Mój Święty Graal dzieciństwa!

Jarek711

Pomyliłeś lata '80-te z '70-tymi i to z wczesnymi. He. ;-) .

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones