The Walking Dead
powrót do forum 4 sezonu

finał rozczarował mnie a te wstawki z więzenia to byly bo to by wypełnić czas antenowy
scenarzysci nie mają pomysłu (poza kilkoma dobrymi odcinkami) w 4 sezonie mamy mega nudne
rozłożone w czasie wędrówki grupy bohaterów ,ewidetnie odcinają kupony na popularności serialu :(
dając słabą jakość obecnie jak nic nie zmieni to słabo

Luckyjosh

zgadzam sie z Tobą. Zawsze sezon się konczyl prawdziwym finalem a tutaj bylo jakies przygotowanie pod 5 sezon zadnego finalu i nic zaskakujacego. Jedyny odc w tym sezonie co rzucil na kolana to odcinek 8 :)

ocenił(a) serial na 7
Luckyjosh

jak pamietam odcinki finałowe zawsze były pełne emocji i trzymały w napięciu a ten był najgorszy, ale widze ze nie tylko ja sie zawiodłam :/ :/

madziius

Budżetu mało to i finał nie ciekawy.
Miejmy nadzieje, że sezon piąty nadrobi niesmak po drugiej połowie czwartego.
gaucho1987 to prawda odcinek 8 trzymał poziom jak nigdy. ;)
Podobał mi się jeszcze o ile się nie mylę 4, tam gdzie prawie cały był z Hershelem - miał klimat.

ocenił(a) serial na 7
samgi

No bo Hershel był jedną z najlepszych i najlepiej prowadzonych postaci w serialu. Ale niestety już do wydarzeń nie pasował i AMC go wyeliminowało. Szkoda, bo teraz tak naprawdę nie ma postaci pokroju Merla lub Hershela.

ocenił(a) serial na 9
Luckyjosh

jedno jest pewne - finał tego sezonu był o niebo lepszy od finału trzeciego sezonu

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones