The Walking Dead (2010-2022)
The Walking Dead: Sezon 11 The Walking Dead sezon 11, odcinek 24
odcinek The Walking Dead (2010-2022)

Spoczywaj w pokoju

Rest in Peace 1h 6m
8,0 736
ocen
8,0 10 1 736
The Walking Dead
powrót do forum s11e24
ocenił(a) serial na 9
Patryk1238

Odcinek finałowy będzie dopiero 20 listopada...

MarcinDBC88

no ozenił sie z neganem

ocenił(a) serial na 7
Patryk1238

Nie, nadal nie wrócił. Morgan i Michonne tez nie

ocenił(a) serial na 10
niwrok_2015

Rick nie żyje, stąd tytuł Rest in Peace

ocenił(a) serial na 7
Bombas14

I prawidłowo. Daryl i Negan są lepszymi postaciami, więc bardziej zasłużyli na przeżycie

Bombas14

Rick żyje ;-;

Bombas14

Rick żyje ;-;

ocenił(a) serial na 9
niwrok_2015

Z Rickiem i Michonne ma być spin off więc pewnie żyje bo zabrało go CRM, a Morgan gra w Fear The Walking dead jak i Dwight.

ocenił(a) serial na 7
Damian1313

Wiem, ale jako że interesuje mnie tylko główny serial na bazie komiksu to ważne że w nim już nie będzie Ricka

ocenił(a) serial na 9
niwrok_2015

Z tego co wiem to Andrew Lincoln (Rick) zrezygnował z grania w TWD bo na coedzien mieszka w Wielkiej Brytanii i miał już dość ciągłej rozłąki z rodziną. Bo za dużo czasu zajmowalo dolatywanie na plan itd

ocenił(a) serial na 8
Damian1313

Ale w takim razie twórcy mogli mu zapewnić jakąś badassową śmierć, a nie zostawić rozgrzebany wątek, jednak był główną postacią.

ocenił(a) serial na 10
Patryk1238

Wczoraj patrzyłam to premiera miała być 13.11 a dziś patrzę i jest 20.11 ... jest tyle niewyjaśnionych spraw że nie wiem czy zmieszczą to w jednym ostatnim odcinku..

ocenił(a) serial na 10
matrioska

Bo zawsze odcinek był tydzień wcześniej na amc+ , a ostatniego nie emitują przedpremierowo. I ostatni odcinek ma trwać 90 minut, ale wliczając reklamy to pewnie wyjdzie jakies 65-70 minut.

ocenił(a) serial na 9
Patryk1238

wrócił. narobił w kapelusz synalka i znów odszedł

ocenił(a) serial na 9
Miszczkurde

całe szczęście, że nie wrócił :) na koniec dał tylko krótkie przemówienie XD

Patryk1238

Wrócił pod koniec finałowego odcinka, tyle że sceny z nim i Michonne to totalny chaos, tak jakby wszystko podporządkowane pod osobny spin-off, albo jakiś film pełnometrażowy. Zastanawia mnie tylko po co to robić, skoro wszystkie wątki w TWD zamknięte. Tyle lat minęło od ostatniego epizodu z Rickiem, już większość pewnie straciła zainteresowanie tym bohaterem.

Taio

Akcją jest dodana zanim Michonne znalazła jego buty na statku w sezonie 10 odc 13 Czyli uciekał ale go dorwali Mial na sobie kurtke tej organizacji co go zabrala chelikopterem Mysle ze ciekawie to rozwinęli bo dowiemy się w serialu o nim co tam robil i co bedzie później

ocenił(a) serial na 10
arekarek1981

Heh, ale że znowu dostaje po dupie to trochę smutne, jakaś część mnie widziała Ricka jako szefa szefów, który przybywa do Wspólnoty jak do siebie xD.

Swoją drogą ta organizacja od śmigłowców to ta sama co w FTWD? Bo nie wiem, nie wiem, muszę nadrobić w końcu i chyba teraz przed spin-offami byłby najlepszy czas...

ocenił(a) serial na 9
Jacek112PL

Bardziej z The World Beyond (seria z dzieciakami)

Jacek112PL

Ja dałem FTWD tylko 3 sezony 1 sezon bardzo fajny Chelikoptery pewnie byly pozniej

arekarek1981

Co było później?:D

Jacek112PL

Tak, to było CRM, które pojawia się zarówno w FTWD, jak i w TWD:WB - oba te seriale nieco zazębiają się postaciami i wydarzeniami https://www.filmweb.pl/serial/Fear+the+Walking+Dead-2015-735271/discussion/Czy+t o+ostatni+sezon+FTWD,3258099#post_16713211

arekarek1981

Czym go zabrała?:D

ocenił(a) serial na 10
Nabongodonozor

No już się nie nabijaj z CHelikopterów ;p

Weles20

Kiedy ciężko przestać:D

ocenił(a) serial na 6
Taio

To są zapewne stare niewykorzystane wcześniej ujęcia.

aksa12

No nie, to są zupełnie nowe ujęcia (nawet w napisach końcowych stoi "special appearance by Andrew Lincoln / Danai Gurira").

ocenił(a) serial na 10
Taio

Zabawne jest to jak czytam angielskie komentarze, to same pozytywne, wszyscy nie mogą się doczekać spin-offów, a wchodzę tu i tylko narzekanie - po co to nagrywają, po co te spin-offy, po co ten rick. Polska to smutny naród

Bombas14

To że serial ma ogromny fanbase, to jasna sprawa, natomiast podniecenie się byle czym, nawet jeśli było by to okrutnie słabe jest nieporozumieniem. W taki sposób nie kończy się serialu po 12 latach emisji. Już samo to, że zostawili ostatni odcinek, gdzie akcja toczy się w takim tempie, że każda kolejna postać, która ginie jest mi kompletnie obojętna. Akcja z Rositą mnie mocno zażenowała, a Eugene kilka odcinków wcześniej bał się własnego cienia, a w ostatnim odcinku zrobili z niego jakiegoś Rambo, nawet gdy jest otoczony przez zombie, to tylko tak na krótko, bo ilość absurdów w finale wybija ponad skalę.

ocenił(a) serial na 10
Taio

Przecież Eugene to się bał swojego cienia za czasów Negana, to trochę czasu minęło, a to że tam zabił kilku zombie i wspiął się po rurze nie robi z niego rambo, a co do tempa wydarzeń faktycznie trochę dużo na raz się działo biorąc pod uwagę że w kilku poprzednich odcinkach nic się nie działo, mogli to lepiej rozłożyć.

Taio

No weź, Eugieniusz zaczął hodować jaja już za czasów, gdy trafił do Neganowa, a po tym, gdy załatwił ludzi Negana sabotując amunicję, to już zrobił się z niego niezły kozak (pamiętasz odcinek, gdy spadł jakiś satelita i wywołał pożar lasu, co przyciągnęło hordę zombiaków?):D

Taio

Jak dla mnie to tematyka seriali o zombie już jest popularna i ja nie będę śledzić losów Michonne czy Ricka.
Szkoda, że tak to zakończyli, nie wiem czy Rick miał czy nie miał wyboru powrotu do rodziny, ale Michonne mogła wrócić do dzieci to jednak twórcy zdecydowali, że Michonne będzie szukać Ricka i porzuci dzieci.

Yennzmorza

*nie jest już popularna

ocenił(a) serial na 9
Patryk1238

prawie wrócił :)

ocenił(a) serial na 10
Patryk1238

Wrócił

Pennywise_177

Ale tylko w trailerze.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones