PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=10024787}
7,4 2 345
ocen
7,4 10 1 2345
The Walking Dead: Dead City
powrót do forum serialu The Walking Dead: Dead City

1 odcinek dość dobry, na pewno na plus ładne widoki, dobre postacie i mnóstwo szwendaczy

CaptainPhilip123

Gdzie można obejrzeć? :)

Neon_Ghost

filman cc

Neon_Ghost

Ekino

ocenił(a) serial na 8
CaptainPhilip123

Gdzie to obejrzeć?

palac113

filman cc

CaptainPhilip123

Niesamowity klimat, piękne intro. Scenarzyści mają duże pole do popisu, nie muszą już trzymać się komiksu. Mega podjarany jestem pierwszym odcinkiem!

ocenił(a) serial na 9
CaptainPhilip123

Na razie to chodzi to podoba mnie się. Ciekawe też skąd te zombie tam w mieście na budynkach sie wzięły i spadały jak tam na pewno ludzie wcześniej przechodzili

CaptainPhilip123

Rozumiem że pierwszy odcinek mógł się podobać, ale może lepiej się wstrzymać z tą 10tką? Bo wystawiłeś ocenę jako za całość serialu.. Przez takich ludzi tylko ocena jest zawyzona i nie adekwatna do jakości serialu jaki jest na prawdę...

sztohas

Nie dość, że zasunął 10/10 to, aby było zabawniej, określił go jako "dość dobry" czyli 6 i pół, góra 7...

szzelest_

Obejrzałem dziś pierwszy odcinek i po tym co zobaczyłem po dziękuję i nie będę oglądał tego serialu dalej. Pierwszy odcinek nie zasługuje za nic na 10tke. Moja ocena pierwszego odcinka to 3/10.. No niestety.

ocenił(a) serial na 6
sztohas

Bez przesady jest blisko jakościowo pierwszych sezonów Walking dead 7/10 raczej mowa o first odcinku

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones