PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=10024787}
7,4 2 345
ocen
7,4 10 1 2345
The Walking Dead: Dead City
powrót do forum serialu The Walking Dead: Dead City

Kiedy w Polsce

ocenił(a) serial na 8

Wiadomo kiedy będzie premiera w Polsce?

ocenił(a) serial na 9
palac113

A będzie ?

ocenił(a) serial na 8
dzieckodiuny

No mam nadzieję że będzie

dzieckodiuny

18 czerwca na AMC

Radieth

szukałam właśnie po programach tv amc i niestety nie widzę żeby u nas było puszczone :(

violakutno

Dopiero od 18 czerwca

Radieth

przejrzałam program tv na oficjalnej stronie amc do 1 lipca i nie ma :( jestem zła

ocenił(a) serial na 5
Radieth

podpinam, przejrzałem program fox i amc, z dzisiejszego dnia i nie ma premiery, ani dziś, ani jutro

Radieth

cytat ze strony naekranie: "The Walking Dead: Dead City doczekał się teasera, który zapowiada nowy spin-off The Walking Dead. Ogłoszono, że premiera światowa odbędzie się 18 czerwca 2023 roku. Serial będzie dostępny w USA na antenie AMC oraz w platformie AMC+. Na ten moment nie wiadomo, kto będzie mieć do niego licencję w Polsce."
No lipa....

violakutno

Na filmie z linka było pokazane pod koniec, że premiera 18 czerwca, a oni się znają na tym, to może w dzień premiery, albo chwilę wcześniej będzie w programie.
https://www.youtube.com/watch?v=rBScX3rUf34

ocenił(a) serial na 8
palac113

Liczę, że będzie lecieć na FOX tak jak całe "TWD" i że będzie można sobie odtworzyć w Canal Plus Online.

ocenił(a) serial na 6
palac113

Pierwszy odcinek dosptępny na filman.cc

Psycho_Daddy

Nie tylko

ocenił(a) serial na 8
palac113

już jest

marcin_lendzion

Gdzie jest? Na jakim polskim kanale można oficjalnie obejrzeć pierwszy odcinek tego serialu?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones