The Valhalla Murders
powrót do forum 1 sezonu

Jak na Skandynawie przystało. Dobru thriller kryminalny, trzymający w napięciu. Wartka akcja, co odcinek nowe informacje. Świetnie się ogląda, więc ja polecam.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) serial na 9
marti68

Trochę kultury. Nie musisz oglądać jeśli nie chcesz.

ocenił(a) serial na 5
Monika_Gruszka

Przepraszam, a w którym miejscu brakło mi kultury bo nie rozumiem.

użytkownik usunięty
marti68

To jest wątek, który może wskazywać na to, dlaczego nie układa się mu z siostrą czy zgromadzeniem do którego niegdyś należał i dlaczego jego życie jest jakie jest. Jeżeli nie doceniasz pojedynczych składowych budujących całość obrazu, które pozwalają widzowi pomyśleć, pogdybać, to może po prostu nie oglądaj takich filmów. Słowo "pedalski" ma negatywny wydźwięk i nie wiąże się z kulturą. Mogłeś powiedzieć, że włączyli wątek homoseksualny, których nie lubisz oglądać i było by lepiej. Można wyrażać swoje zdanie ale nie trzeba wylewać z siebie dyskryminacji. Film oceniam bardzo dobrze.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
marti68

W 100% poieram. Stop antykulturze i zachodniej, lewicowej zgniliźnie! Dzięki Bogu za to, że mimo wszystko są jeszcze normalni ludzie na tym globie. Pozdrawiam serdecznie.

ocenił(a) serial na 7
marti68

A olej ten film, zawsze w odwodzie jest "Zenek",tam prawdopodobnie nie treści homo i na pewno nie ma dewiantów.

ocenił(a) serial na 5
pabomir

Pabomir błysnął. Brawa dla tego Pana. Niestety nie zamierzam korzystać z odwodów. Mam bardziej wysublimowany gust.

ocenił(a) serial na 7
marti68

Przykro mi ,myślałem ,że mamy taki sam .

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Monika_Gruszka

A gdzie tu Skandynawia?

szamgar

Islandia należy do krajów nordyckich, nie skandynawskich

hollaback

Dokładnie.

ocenił(a) serial na 8
Monika_Gruszka

Dobry serial, wciąga i wkręca tragiczną historią chłopców, ech

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones