PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=849228}

The Valhalla Murders

Brot
6,7 11 437
ocen
6,7 10 1 11437
The Valhalla Murders
powrót do forum serialu The Valhalla Murders

Przyznam szczerze, że dawno nie widziałem serialu, który po mimo mało gwałtownych zwrotów akcji tak bardzo trzymał by w napięciu. Rozczarował mnie ten wątek religijny. Myślę, że co niektórzy bardziej spostrzegawczy wiedzą o jaka religię chodzi. Wydaje mi się, że jeśli już decydowali się na umieszczenie w fabule takiego wątku, to warto żeby trzymało się to faktów, a tu niestety kilka kluczowych kwestii było po prostu wzięte nie z tej ziemi. Netflix też śmiało pokazuje sceny "lgbt", ale kwestie molestowania już mam wrażenie jakby delikatnie zamiecione pod dywan. Trochę jakby chcieli poruszać trudny wątek dla społeczeństwa, ale jednak nie do końca. Dlatego daje 7/10 za delikatny brak spójności przekazu.

ocenił(a) serial na 8
MarMar50

Wątek "Świadków" wciśnięty niewiadomo po co. Nie boją się procesu? Inna sprawa, że oni faktycznie poważnie traktują wykluczenie ze swojej społeczności.
Ogólnie serial spoko.

ocenił(a) serial na 3
MarMar50

Końcówkę napisał, chyba, jakiś domorosły bajkopisarz. Tak jak oglądaliśmy, we czworo, tak razem wybuchliśmy śmiechem i równocześnie wypowiedzieliśmy słowa, które zapisałem na początku. Następnie polaliśmy po kielonku i wypiliśmy za kolejne dzieło tychże twórców. 3/10 !!!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones