The Umbrella Academy
powrót do forum 3 sezonu

....
ALLISON!!

Gratulacja, już dawno nikt mnie tak nie irytował jak ona

ocenił(a) serial na 7
julka_sel

Szczerze to miałem mocny problem w trzecim sezonie, bo zarówno Allison, Luther jak i Vanya aka Victor bo przecież jestem najważniejszym nazwiskiem w obsadzie i musicie się dostosować :v wszyscy według mnie byli równie beznadziejni, aż mi ciężko wybrać którąś z tych trzech postaci, Allison na pewno największa negatywna przemiana w przeciągu tych trzech sezonów - oczywiście na minus.

ocenił(a) serial na 8
julka_sel

O tak. Przemiana Allison jest żałosna. Jakby pisał to jakiś dzieciak. Całe szczęście, że numer 5 ratuje całość, bo żal było patrzeć.

ocenił(a) serial na 7
mentikk

Numer 5 i Klaus to perełki od pierwszego odcinka pierwszego sezonu. Są niezastąpieni

ocenił(a) serial na 8
julka_sel

Zdecydowanie Klaus naprawdę ratuje wszystkie momenty. Świetna postać, naprawdę świetnie zagrana

ocenił(a) serial na 8
julka_sel

Też miałem wrażenie, że jej zachowanie jest jakieś nienaturalne i wymuszone przez scenariusz, bo ktoś stwierdził, że trzeba coś zrobić, żeby "się działo".

ocenił(a) serial na 7
Tomek59_fw

Zdecydowanie... nigdy za nią nie przepadałam, ale Allison zawsze (a przynajmniej tak ją zapamiętałam) zachowywała się logicznie. Była uczuciowa, ale nigdy nie mściwa... w tym sezonie jej charakter zmienił się o 180 stopni. Allison z pierwszego czy też drugiego sezonu byłaby sobą zawiedziona

julka_sel

Ta postać wtym sezonie to dramat xD no dawno mnie żaden bohater tak nie irytował jak Allison w tym sezonie.

Bardzo dziwne było też, że Viktor jak gdyby nic wybaczył jej zabójstwo Harlana.

ocenił(a) serial na 7
a_n_onim

To prawda, mam wrażenie, że Victor i Allison powinni mieć długą pogadankę na ten temat, niestety tego zabrakło... Mam nadzieję, że scenariusz w 4 sezonie będzie zawierał parę sprań po tyłku i ci bohaterowie (Allison!!!) wrócą do swoich typowych zachowań

ocenił(a) serial na 8
julka_sel

Fakt, nie dość, że trzeci sezon jest zwyczajnie nudny, a bohaterowie duszą się we własnym sosie, to jeszcze dwie najbardziej irytujące postacie mają ze sobą dramę, przez co stają się jeszcze bardziej męczące.

ocenił(a) serial na 8
julka_sel

Cholernie irytująca, czasem ledwo było wytrzymać jak była na ekranie.

ocenił(a) serial na 8
julka_sel

Totalnie potwierdzam. Allison była uczuciowa, empatyczna, współczująca, walczyła o dobre sprawy. Wiadomo, że wiele straciła, ale c'mon Vanya/Victor nie? Za to Diego w tym sezonie był super <3

ocenił(a) serial na 8
julka_sel

Nawet bardziej niż Vanya z sezonu pierwszego ... Zrobili z niej w sekundę zupełnie inną osobę.

ocenił(a) serial na 7
parn

Prawda... Vanya była mega nijaka więc w ogóle nikogo nie obchodziła (a przynajmniej ja nic nie czułam do tej postaci). Za to w tym 3 sezonie była spoko, nic wystrzałowego, ale przynajmniej nie dostawałam spazmów irytacji gdy ją widziałam na ekranie, w przeciwieństwie do Allison

julka_sel

wlazłam tu aby właśnie to samo napisać, koszmarna była

julka_sel

A ja uważam, że super zagrała. Owszem, zmieniła się o 180stopni, ale kto by się nie zmienił? Przeżywała stratę dziecka dwa razy( cofnięcie w czasie, mając nadzieje ze wróci do córki, po czym wróciła do 2019 gdzie jej córka w ogóle nie istnieje a winnym temu jest Viktor i Harlan), straciła męża(wybrała powrót do córki, po czym córka w ogole nie istnieje w tym timelinie, again Viktor i Harlan zawinili). Straciła dwie najważniejsze osoby przez swoje rodzeństwo (głównie Victor)w przeciągu ilu, dwóch tygodni?Zmiana jej charakteru przez taka okropną stratę w tak krótkim czasie jest moim zdaniem jedynym logicznym zachowaniem

treffete

Bzdura z tym, że to była wina Harlana i Victora. Harlan zabił ich matki nieświadomie, właściwie to on tu jest ofiarą, bo dostał moc, której wcale nie chciał i która zniszczyła mu życie. Alisson nie miała prawa go zabijać.
A nawet gdyby Harlan nie zabił ich matek, to i tak jej córka dalej by nie istniała, bo Reginald zmienił bieg historii. Nie adoptował jej, więc gdyby jej matka przeżyła to jej życie potoczyłoby się inaczej. Nie poznałaby w przyszłości swojego męża, może związałaby się z kimś innym i miałaby dziecko, ale to już nie byłoby to dziecko, które zapamiętała.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones