PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=797238}
7,3 59 897
ocen
7,3 10 1 59897
7,5 6
ocen krytyków
The Umbrella Academy
powrót do forum serialu The Umbrella Academy

Scena z parasolką

ocenił(a) serial na 6

Z tytułem serialu która wyskoczyła z nikąd i przestraszyła Klausa była tak bekowa ze przez 5 min sie smiac nie moglem przestac

wojtek3_2

W którym epizodzie to było? Podczas jakiej akcji?

ocenił(a) serial na 6
wilczekstepowy

To chyba był ten odcinek co na początku Alison, Luther, Diego, Five i Klaus mieli spotkanie rodzinne bez Vanyi. Rozbrajajaca scena

ocenił(a) serial na 6
wilczekstepowy

6 początek odcinka, przed sekundą to oglądałem ;)

Ciubas

Dzięki za cynk! :)

wojtek3_2

ja uwielbiam jak klaus siedzi w samym ręczniku w autobusie naprzeciwko tej kobietki i uśmiecha się do niej, a potem znika (walizka)

sonatapatetyczna

Najzabawniejsze jest to, że ta kobieta z autobusu co się do niego uśmiechnęła w tym odcinku (S01e04 50 minuta) to także mama Kenny'ego z ostatniego odcinka Heather Sanderson (II) :-D (S01E10 17 minuta)

ChristinaLiar

tak! ostatnio to odkryłam. ta sama babka wybiega z banku z innymi zakladnikami, kiedy mlodsze wersje bohaterow mają misję (1 odcinek) + jestem prawie pewna ze znowu to ona jest obecna w tłumie podczas gdy luter szaleje w klubie a klaus robi wszystko zeby go stamtąd wyciągnąć.

sonatapatetyczna

Też ją zauważyłam w disko:) Kobieta kameleon;)

ChristinaLiar

A także zakładniczka z banku:) Może to żona reżysera;)

ocenił(a) serial na 7
wojtek3_2

no jakbyś nie zwrócił na to uwagi to może bym pominęła, ale tak to też beka kilka minut :D

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones