PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=620973}

The Take

8,0 4 723
oceny
8,0 10 1 4723
6,5 2
oceny krytyków
The Take
powrót do forum serialu The Take

Jeśli ktoś gustuje w kinie gangsterskim, ten mini-serial na pewno mu się spodoba, świetny angielski klimat; dobry fabularnie, sporo mocnych scen, szczególnie ostatnie 2 odcinki są rewelacyjne; bardzo dobre postacie - Tom Hardy gra chyba rolę życia, jako gangster bez serca jest po prostu genialny, te jego świdrujące spojrzenie, obłędny; role żeńskie (Riley i Wareing) również dobre, w zasadzie nieznane aktorki, a poradziły sobie doskonale; trochę całość popsuł mi Evans, kompletnie moim zdaniem nie pasował do roli i wypadł zupełnie bezbarwnie
Moja ocena: 8/10

użytkownik usunięty
Pauleta

zgadzam się ze wszystkim! co do Evans'a wypadł bardzo kiepsko przy Hardym np.scena w kostnicy gdzie z Hardy'ego mogłam wszystko wyczytać a z niego? noo jakby stał nad manekinem a nie nad własnym dzieckiem!

ocenił(a) serial na 9

Znacie moze podobne brytyjskie seriale ?
Ogladalam juz :
Luther, Good Cop, Inside Men, Silent, Wallander, Scherlock, Mordersta w Midsomer, Na granicy cienia, Injustice, Zen,

użytkownik usunięty
Coco_5

ohoho ja chyba nic wiecej nie moge polecic, juz wszystko obejrzalas ;) a jesli polubilas Sherlocka Holmesa to jest nowy serial o nim ' Elementary' nie to brytyjska produkcja ale moze warte uwagi.

ocenił(a) serial na 8
Coco_5

The Runaway podobno też świetne i także na podstawie powieści Martiny Cole, jak The Take

ocenił(a) serial na 9
Pauleta

O Runaway cos czytalam i chyba obejrze :) Elementary juz mi ktos polecil, tez pewnie zobacze, chociaz watpie zeby byl lepszy od Sherlocka.

użytkownik usunięty
Pauleta

musze zobaczyc! dzieki :)

ocenił(a) serial na 9
Pauleta

Runaway jest nawet lepsze, zdecydowanie bardziej klimatyczne.

ocenił(a) serial na 8
Pauleta

Dla mnie to nie był serial,przynajmniej ja tego nie odczułem,może dlatego,ze ogladałem wersję,na której nie było zaznaczone kiedy dany odcinek się kończy a zaczyna następny,po prostu ogladałem zajebiście dobry 3-godzinny film.

ocenił(a) serial na 9
Coco_5

Przychodzi mi na myśl Blackout tylko...

ocenił(a) serial na 9
Letrin

Dziekuje :) Blackout mnie zaciekawil :)

ocenił(a) serial na 9
Coco_5

Na pewno warte obejrzenia:)

Coco_5

Polecam jeszcze: Wire in The Blood, Whitechapel, State of Play, Foyle's War, The Fixer

ocenił(a) serial na 9
shwejk

Blackout juz obejrzalam :) I pare innych seriali rowniez - Case Sensitive, Murderland, Place of Execution. Jesli chodzi o Wire in The Blood, to nie moglam jakos zniesc glownego bohatera i obejrzalam jeden odcinek do polowy.
Skusze sie chyba na State of Play.

ocenił(a) serial na 9
Coco_5

Aaaa Whitechapel tez widzialam.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones