PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=707987}

The Royals

7,4 5 057
ocen
7,4 10 1 5057
The Royals
powrót do forum serialu The Royals

normalnie WOW ! aż iskry lecą. uwielbiam ich, mam nadzieję, że połączy ich coś więcej niz hatesex :)

nunax4

Te dwie postacie ciągną cały serial. Są to stanowczo najlepiej zbudowani bohaterowie a wątek między nimi po prostu genialny :p
Ciekawa jestem jak będzie dalej układać się ich relacja bo po 5 odcinku jakoś nie widzę mozliwości na rozwój "sytuacji" między nimi. Może jestem po prostu za mało kreatywna.

mt2900

no w 5 odcinku trochę się wyjaśniło, ale co to będzie dalej z nimi to i ja nie wiem jak to pociągną ... uwielbiam ich i czekam na następny odcinek :)

nunax4

Mi się wydaje, że on ściemnia z tym filmikiem, żeby zatrzymała go w pracy.

dwjasinska

obejrzyj 5odc, tam się to wyjaśnia :)

dwjasinska

Nie chcę spojlerować, ale widziałaś ostatni odcinek (5 Unmask Her Beauty to the Moon)? Tam się dużo wyjaśnia w tej kwestii i jakoś po tym odcinku nie widzę jak można ciągnąć wątek między tymi bohaterami dalej (bo wydaje mi się że w 6 odcinku Jasper'a nie zaobaczymy)

mt2900

To może być spojler, dla tych co nie czytali 5 odc. ostrzegam ;) Ewentualnie motyw "kłamał, że kłamał" ;)

kwiatuszekk14

faceta do końca nie ogarniam, ale ta tajemniczość mu bardzo pasuje :)

mt2900

ja czytałam, że Jasper pojawia się we wszystkich odc tego sezonu więc choć w jednej scenie musi się pojawić. A zwrot akcji był niespodziewany, ale na pewno będzie jeszcze coś między nimi, bo ta para zyskałą już dużo fanów, nie skończyliby tak tegooo ...

mt2900

No właśnie nie widziałam jeszcze 5 odcinka:)

nunax4

Widziałyście już Sneak Peek z 6 odc? http://hollywoodlife.com/2015/04/15/the-royals-jasper-queen-episode-6-sneak-peek /
Oj będzie sie działo :)

mt2900

Tutaj co prawda scena rozmowy Eleonor z Opheli'a ale można usłyszeć kolka ciekawych informacji
http://okmagazine.com/videos/the-royals-episode-6-ophelia-eleanor-becks/

mt2900

ja właśnie przed chwilą obejrzałam i jestem w głębokim szoku :O nic elokwentnego nie wymyślę :O

nunax4

Ja mam wrażenie, że ten odcinek 6 będzie taki jakby "przejściowy" bo wygląda na to, że Eleanor i Jasper spotkają się po "tym wszystkim" twarzą w twarz dopiero w 7 odc i mam nadzieję,że scenarzyści zaskoczą nas czymś :)

mt2900

a może spotkają się pod koniec 6 ... w każdym razie księżniczka coś do niego ewidentnie czuje, inaczej by mu tak na złość nie robiła jak w tym sneak peeku :)

nunax4

Widać wyraźnie, że chce aby był zazdrosny :)
Ale ciekawi mnie jakie plany ma wobec niego królowa. Te jej teksty: "you're mine now" or "I think the pleasure will be mine". Jakieś pomysły?

mt2900

dokładnie :) Jasper ma być zazdrosny :)
mi też przeszło przez myśl, że chce go do łóżka, no ale ma przecież swoją miłość wielką tego kapitana, więc chyba nie. Nie mam pojęcia, co się może wydarzyć, ale to chyba dobrze :) bardziej się czeka na odcinek :)

nunax4

Widać wielka miłość jej jednak nie wystarcza (to tak a propo odc 6)

mt2900

jedna wielka tragedia ... nie wiem co to miało być... nadal jednak liczę, że jakoś to wytłumaczą i kiedyś Księżniczka i Jasper będą razem

mt2900

Powiem szczerze, że nie wiem co o tym myśleć. Mam tylko nadzieję, że nie będzie romansu Jaspera i królowej... Btw. nie wiecie w jaki dzień wychodzi serial za granicą?

dwjasinska

W niedziele.
Tak w praktyce to u nas jest już poniedziałek rano (na 95% wydaje mi się że to USA ma najpierw premierę a UK z jakimś opóźnieniem zaczęła nadawać ten serial)

mt2900

dzięki piękne :)

nunax4

Eleanor jest najlepszą postacią z tego serialu, Liam taki mdły, aktor jednej twarzy ;)

ocenił(a) serial na 10
nunax4

Teraz obecność Jaspera nabiera znaczenia.... Kiedy serial nabrał mega tempa - kończy się sezon O_o

nunax4

Rzeczywiście świetny wątek miłosny, który zaczyna się od gwałtu. Bo nie wiem czy wiecie, ale podanie dziewczynie środków odurzających i uprawianie z nią wtedy seksu podchodzi pod gwałt, jeśli chcecie znać moje zdanie ;)

nutria_00

przecież przez cały sezon widać, że księżniczka lubi sobie wciągnąc, on jej nie odurzył, ona sama "zaimprezowała".

nunax4

Wow, więc to takie romantyczne uprawiać seks z dziewczyną kiedy ona za bardzo nie ogarnia sytuacji bo zażyła narkotyki? I szantażować ją? Jak dla mnie to też podchodzi pod wykorzystanie.

ocenił(a) serial na 5
nunax4

Jeśli dziewczyna jest odurzona (nieważne, czy z własnej woli wzięła narkotyki czy ktoś jej je podał) i nie jest w pełni sił umysłowych, nikt nie ma prawa jej dotknąć w kontekście seksualnym - tak, bo seks z osobą, która najprawdopodobniej nie wie co się dzieje wokół niej, jest gwałtem.

ocenił(a) serial na 6
nutria_00

Zgadzam się w pełni. Szantaż i gwałt to raczej kiepska podstawa relacji...

crazymagicpeople

Prawda? Nawet jeśli to nie był do końca 'klasyczny' gwałt to facet definitywnie ją wykorzystał, bo po narkotykach nie była raczej zbytnio świadoma tego, co wyprawia. Potem ten szantaż. A oni jeszcze robią z tego wątek miłosny, brawo.

ocenił(a) serial na 6
nutria_00

Najgorsze jest to, że ludzie ich shipują, nadają temu związkowi jakieś chore romantyczne znaczenie. Ugh, ale cieszę się, że nie jestem w swoim obrzydzeniu osamotniona. ;)

crazymagicpeople

Dokładnie! Ale sami twórcy tak prowadzą ich relację i próbują nadać jej jakiejś 'głębi', więc nie ma się co dziwić ;) Ale widzę, że serial chyba Ci się ogólnie całkiem podoba? Nie próbuję się kłócić, chcę po prostu wiedzieć, dzięki czemu ten serial zasłużył u Ciebie na taką ocenę, bo ja nie widzę żadnych pozytywów, ale może dzięki Tobie jakieś wyłapię ;)

ocenił(a) serial na 6
nutria_00

Tak, ogólnie mi się podoba. :) Główne plusy to gra aktorska i stworzenie postaci króla Simona, uwielbiam wszystkie jego sceny - spacery po Londynie, późniejsze obchodzenie się z rodziną. Bardzo autentyczna część serialu.
Poza tym odcinki oglądam z jako taką przyjemnością, nie dłuży mi się czas, lubię obserwować rozwoje intryg. Bo chociaż jest bardzo dużo rzeczy, które bym w serialu zmieniła (jak właśnie wątek Len-Jasper, czy też zachowanie Heleny oraz Cyrusa, nie wspominając już o aktorce, która gra Prudence), tak wady jakoś nie zdołały mi przeważyć. Oczywiście każdy ma inny gust, więc nie oczekuję, że po moim wyjaśnieniu serial Ci się spodoba, ale jeśli znajdziesz wolny wieczór, to chwyć coś dobrego do picia, usiądź wygodnie i pomyśl o tych 45 minutach jak o relaksującym odmóżdżaczu. Ja tak robię, o. :D

crazymagicpeople

No właśnie ja mam taki problem że dałam radę wytrzymać 5 czy 6 odcinków i podziękowałam, stwierdziłam, że nie ma szans tego dłużej męczyć, nawet jeśli mam się odmóżdzyć bo i tak nie widziałam tam żadnych zalet. Chociaż nie - ciuchy są obłędne ;) Ale skoro Tobie się podoba to spoko, każdy ma swój gust :)

ocenił(a) serial na 8
nutria_00

*** Spoiler****
On chciał ją okraść więc zaczął pracę jako ochroniarz. Po seksie (w trójkącie) ona chciała go zwolnić więc on powiedział, że wszystko nagrał a ona nie pamięta bo jej dosypał narkotyków i zaczął ją szantażować. Później się przyznał, że żadnego nagrania nie było. Fakt seksu z osobą pod wpływem narkotyków czy alkoholu to jeszcze nie gwałt. Nic nie wiemy na temat czy została użyta przemoc lub czy dziewczyna była nie przytomna. Eleonor ani razu nie nazwała tego gwałtem. Natomiast ten szantaż jest oczywiście niemoralny i karygodny.

ocenił(a) serial na 8
nunax4

Iskry lecą, bo prywatnie są razem ;)

sylwia_jarzab

mnie się wydaje że są tylko przyjaciółmi :)

ocenił(a) serial na 8
nunax4

Uwielbiam ich razem! Ich wszystkie wspólne sceny oglądam dwukrotnie. Bardzo do siebie pasują i faktycznie iskrzy. Fajnie że w prawdziwym życiu też się tak super dogaduja. Wydają się być bardzo pozytywnymi ludźmi :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones