PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=707987}

The Royals

7,4 5 057
ocen
7,4 10 1 5057
The Royals
powrót do forum serialu The Royals

Postać bardzo podobna do Effy Stonem w Skins, zarówno z wyglądu, jak i zachowania.

ocenił(a) serial na 9
Request_

Zgadzam się jej 'buntownicze' zachowanie i styl ubierania się, a nawet makijażu przypominają mi Effy. Jak na razie to moja ulubiona postać w The Royals :)

ocenił(a) serial na 9
Request_

Nie oglądałam Skins, ale mnie osobiście bardzo przypomina Theę z Arrow nawet trochę z twarzy, ale również z zachowania i ciągłego używania dragów i alkoholu.

MademoiselleKier

Wszystkie trzy aktorki są strasznie podobne! Najpierw oglądając Arrow Thea kojarzyła mi się z Effy, a teraz w The Royals widzę ich mix :)

ocenił(a) serial na 9
radykalny

Ta Wasza Thea grala w Plotkarze. Anges sie jej postac nazywala, kolezanka Momsen i bez tego ostrego makijazu w ogole Effy nie przypomina

ocenił(a) serial na 10
Request_

czy Eleanor popełniła samobójstwo? !

ocenił(a) serial na 9
MartaAleksandra

Nie. Jestem na bierzaco i nic na to nie wskazuje,zeby miala popelnic samobojstwo. W urywkach z nastepnego odcinka tez jest. A serial sam w sobie jest mega ciekawy. Zwlaszcza najnowsze odcinki

MartaAleksandra

Skąd taki pomysł ?

ocenił(a) serial na 6
Request_

Już leci 4 sezon. I tak sobie myślę, że Eleanor przeszła drastyczną zmianę. Cóż, ja się z tego ogromnie cieszę. A jej relacja z Jasperem również zmieniła się na lepsze. Nie jest to już jakiś chory, toksyczny związek. Jak na początku lubiłam E, to teraz wręcz ją kocham ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones